• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

Ankieta

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Informacja o badaniu opinii rodziców przedszkolaków:

Drodzy Rodzice,

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego przeprowadza ankietę na temat zainteresowania Rodziców przedszkolami. By właściwe planować rozwój przedszkoli, ważne są opinie Rodziców.

Ankiety są anonimowe (zawierają jedynie pytanie o gminę zamieszkania osoby wypełniającej kwestionariusz), a odpowiedzi prezentowane będą tylko w postaci zbiorczych statystyk.

Kwestionariusz ankiety przygotowany został w formie elektronicznej dostępnej po kliknięciu w poniższy link (lub po skopiowaniu linku do przeglądarki):

https://forms.gle/SLTQ9VhuCYWP7Tfs9

Ankietę dostępną w linku należy – po wypełnieniu – przesłać klikając przycisk „prześlij” znajdujący się na ostatniej stronie ankiety.

Prosimy o odesłanie wypełnionej ankiety do dnia: 14 maja 2023 roku.

Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety!

Biuro Planowania Przestrzennego Województwa Łódzkiego w Łodzi

na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

XXII powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „ Młodzież zapobiega pożarom”- 30.03.2023 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

tytulUczniowie naszej szkoły: Jakub Panek, Oskar Jasiniak, Oskar Sokołowski, Mateusz Wcisły, Oskar Wolniak - kl. IV, Jan Juszczak, Antoni Marcinkowski i Alan Pakuła - kl. V wzięli udział w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki przeciwpożarowej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

       XXII powiatowe eliminacje OTWP odbyły się 30 marca 2023 roku w Zespole Szkół w Kwiatkowicach. Konkurs był podzielony na dwa etapy – pierwszy pisemny, kwalifikujący do etapu drugiego. W kolejnym etapie uczniowie musieli odpowiedzieć już ustnie na pięć pytań. Po naprawdę zażartym pojedynku, w którym uczestnicy wykazywali się imponującą wiedzą, w pierwszej grupie, czyli uczniów klas I – IV Szkół Podstawowych uczniowie z naszej szkoły zajęli: I miejsce Jakub Panek, III miejsce Mateusz Wcisły oraz V Oskar Wolniak ( opiekun p. Daniel Łamek). Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, zyskali ogromną satysfakcję i ciekawe nagrody. Wielkie gratulacje:-)

Elektrośmieci

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

elektroDrodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’

Termin Akcji: 23.03.-24.04.2023r.

Miejsce Akcji: Zespół Szkół w Marzeninie

 

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ; 83 341 75 94 wew. 23; w godz. 8:00 - 16:00

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK

Witaj Wiosno!

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

w10   21 marca w Zespole Szkół w Marzeninie powitaliśmy kalendarzową wiosnę. Już od progu na ścianach korytarza witały nas wiosenne i radosne prace wykonane przez poszczególne klasy. Samorząd Uczniowski kilka dni wcześniej ogłosił konkurs na najpiękniejszy plakat wiosenny wykonany dowolną techniką. Plakaty zostały wykorzystane jako dekoracja korytarza. Każdy plakat został wykonany na najwyższym poziomie i komisja miała ,,ciężki orzech do zgryzienia” aby wyłonić zwycięzcę. Po długich obradach ustalono, że najbardziej wiosenny łączący różne techniki i zawierający atrybuty związane z wiosną jest plakat klasy pierwszej. Dla wszystkich uczestników należą się wielkie gratulacje, a zwycięzca otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę.

Oprócz wystawy, w szkole odbyła się kawiarenka, gdzie można było nabyć galaretki i inne pyszne łakocie. Cały dochód przeznaczony zostanie dla podopiecznych schroniska. Po skompletowaniu karmy i innych gadżetów dla piesków, wyruszymy z wyprawką do naszych przyjaciół w Czartkach. Drodzy uczniowie dziękujemy w imieniu podopiecznych schroniska za Wasze ogromne serducho.

"Fascynujący Świat Pszczół"

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

  p4     27 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie pt. „Fascynujący Świat Pszczół”. Poprowadził je sam mistrz pszczelarstwa mianowicie Pan Aleksander Rębacz. Opowiadał  uczniom o tym, jak powstaje miód oraz z czego się go otrzymuje. Opisywał  rozmaite gatunki miodu, które różnią się kolorem,  smakiem oraz znaczeniem dla naszego zdrowia. Opowiadał również o życiu i zwyczajach  pszczół, o tym jak zbierają pyłek, czym się żywią, co produkują, jak spędzają zimę. Przeprowadzone zajęcia miały charakter lekcji edukacyjnej i obejmowały m.in. prezentacje uli z poprzedniej epoki, prezentacje żywych pszczół w szklanym ulu, ciekawostki dotyczące życia pszczół i ich niesamowitą drogę od kwiatka do miodu. Uczniowie mogli posmakować pysznego miodu i wykonać własną świeczkę. Każdy uczestnik spotkania otrzymał dyplom i książeczkę autorstwa Pana Aleksandra Rębacza.

"Warsztaty lizakowe"

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

l5      W dniach 21-23.02.2023 r. uczniowie klas I – VIII uczestniczyli w warsztatach tworzenia lizaków prowadzonych przez firmę „Ale karmel!”. Dzieci z poszczególnych grup miały możliwość zapoznania się z historią powstania słodyczy, a w szczególności lizaków, dowiedziały się, w jaki sposób tworzone są kolory lizaków oraz ich smaki, jakiej należy użyć receptury i jak połączyć składniki, aby powstała kolorowa masa o smaku malinowym, brzoskwiniowym i arbuzowym. Każdy mógł samodzielnie stworzyć swojego lizaka, nadając mu kształt oraz zdobiąc go według własnego uznania. Prowadząca warsztaty uwrażliwiała uczestników, aby pamiętały, że lizaków nie wolno gryźć i należy po ich zjedzeniu umyć zęby. Na zakończenie zapakowane w ozdobną folię „słodkie wytwory”, każdy mógł zabrać do domu, aby pochwalić się swoim najbliższym i dokonać degustacji.

Nie mogło zabraknąć atrakcji dla naszych wychowanków z grup przedszkolnych, dlatego odwiedził nas Teatr Lalek Pinokio z Łodzi. Dzieci udały się do magicznej krainy bajek, a wędrówka po niej wraz z bohaterami spektaklu o Czerwonym Kapturku była niezapomnianym przeżyciem! Dodatkową atrakcją była możliwość poznania budowy teatru oraz próby animowania kukiełek. Dzieci udowodniły, że ich wyobraźnia nie zna granic!

Wszystkie wydarzenia zostały sfinansowane z wpłat na konto Rady Rodziców, kochani Rodzice bardzo Wam dziękujemy!!!

Wycieczka do Tkalni Zagadek

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

w5  Dnia 28.03 uczniowie klas 6, 7 i 8 udali się razem z wychowawcami na wycieczką szkolna do Tkalni Zagadek w Łodzi. Trenowali umiejętności poznawcze niezbędne w codziennym życiu i szkole biorąc udział w grze typu ESCAPE ROOM.

Elementy rywalizacji połączone z działaniem pod presją czasu, współpracą, wykorzystaniem logiki, sprytu i spostrzegawczości uczyniły grę nie tylko rozrywką, ale również pożyteczną nauką. W pokojach zadań znajdowało się mnóstwo zagadek, szyfrów i tajemnych przejść. Zadania nie były proste, ale nasi uczniowie działając wspólnie świetnie sobie poradzili. Wszyscy wydostali się ze swojego pokoju cali i zadowoleni. 

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT