• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

Dzień Edukacji Narodowej- 14.10.2015r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Święto pracowników naszej szkoły było jak zawsze uroczyście obchodzone w dniu 14 października 2015r. Przybyli szacowni goście:

- sekretarz gminy Sędziejowice p. Mirosław Potasiak,

- inspektor ds. oświaty p. Kamila Tokarek,

- przewodniczący Rady Gminy Sędziejowice p. Dariusz Cieślak,

- ks. proboszcz parafii Marzenin Jerzy Dominowski,DEN 2015 6

- sołtys wsi Marzenin p. Elżbieta Sagan.

Pan dyr. K. Jaworski bardzo gorąco i serdecznie powitał przybyłych gości byłych i czynnych pracowników ZS w Marzeninie dziękując za całoroczną pracę i pamięć o szkole. Pan sekretarz gminy Sędziejowice, dziękując za trud włożony w pracę nauczycielską złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczył nagrody wójta p. dyr. ZS Marzenin K. Jaworskiemu oraz nauczycielom: p. B. Bajer i p. D. Łamkowi.

"Projekt edukacyjny- Działaj lokalnie"

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

     Zatrzymane w kadrze - to tytuł projektu, w którym uczestniczymy od września do końca listopada bieżącego roku. Za otrzymane pieniądze w konkursie grantologo działaj lokalniewym - „Działaj lokalnie”, na nasze potrzeby został zakupiony profesjonalny aparat fotograficzny Olympus E 420 z dwoma obiektywami i lampą błyskową. Zakupiono również sporą torbę reporterską i zapas baterii. Jesteśmy uczniami trzech klas Zespołu Szkół w Marzeninie. Nasza szkoła posiada profesjonalne multimedialne studio nagrań, w którym możemy również tworzyć audycje radiowe. Pan Dyrektor widząc nasze zaangażowanie, dał nam do dyspozycji profesjonalny dyktafon, studio oraz komputer do zgrywania i obróbki naszych materiałów. Nasz opiekun - Pan Sławomir Wójcikowski jest dziennikarzem i to on pomaga nam stawiać wcale niełatwe, pierwsze kroki w tej dziedzinie. Naszym zadaniem będzie pobudzanie aktywności społecznej mieszkańców z 3 sołectw: Marzenina, Pruszkowa i Bilewa. Zamieszkuje tam około 1000 mieszkańców.

    

Uroczystość odsłonięcia mogiły Bohaterów Września 1939 r.- 06.09.2015r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

     Z inicjatywy Wójta Gminy Sędziejowice Pana Jerzego Kotarskiego, w niedzielę – 06.09.2015r., na cmentarzu parafialnym w Marzeninie, dokonano odsłonięcia odrestaurowanej mogiły żołnierzy Września 1939 r. Spoczywa w niej trzech żołnierzy Wojska Polskiego poległych w dniach 5-6.09.1939 r. w walkach w obronie Ojczyzny w okolicach Marzenina i Pruszkowa. Naszą szkołę reprezentował Poczet Sztandarowy, Pan Dyrektor, członkowie Rady Pedagogicznej, uczniowie i rodzice.

     Odsłonięcie mogiły 1Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w intencji poległych za Ojczyznę w Kościele Parafialnym pw.Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Pannyw Marzeninie. Licznie przybyli mieszkańcy Marzenina i sąsiednich sołectw, zaproszeni goście, poczty sztandarowe reprezentujące gminne jednostki OSP, szkoły i organizacje społeczne, prowadzeni przez orkiestrę dętą „Druh”, udali się na miejscowy cmentarz, gdzie dokonano aktu odsłonięcia i poświęcenia odrestaurowanej mogiły. Uroczystość zakończyło złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przez przybyłe delegacje. Honorową wartę przy mogile pełnili żołnierze z 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku.

 

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016- 01.09.2015r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

     Wakacje to już wspomnienia, niezapomniane przeżycia i wrażenia. 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny, który będzie dla nas czasem przygody z nauką, spotkania kolegów i przyjaciół, wychowawców i nauczycieli, pracowników szkoły.

   rok szkolny 2015 2016 1Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w naszym parafialnym kościele, którą poprowadził ks. Emanuel Stańczyk. Następnie udaliśmy się wszyscy na teren naszego boiska szkolnego, które dzięki sprzyjającej pogodzie i stworzonym na nim możliwościom do organizowania imprez i uroczystości, pozwoliło nam kolejny raz rozpocząć rok szkolny „na powietrzu”. Mieliśmy zaszczyt gościć Zastępcę Wójta Sekretarza Gminy Sędziejowice Pana Mirosława Potasiaka, Radnego Gminy Sędziejowice Pana Jarosława Bartczaka, Ks. Proboszcza Parafii W.N.M.P. w Marzeninie Jerzego Dominowskiego, Prezesa ULKS „SUKCES” Pana Wiktora Czwartka oraz licznie przybyłych rodziców.

W związku z 76. rocznicą wybuchu II wojny światowej, chwilą ciszy uczciliśmy pamięć wszystkich tych, którzy poświęcili swoje życie dla naszej Ojczyzny. Powitaliśmy w naszej szkolnej rodzinie pierwszoklasistów oraz przybyłych do niej nowych uczniów i wychowanków. W części artystycznej uczniowie klasy VI powitali wszystkich uczestników uroczystości wierszem i piosenką.

Przed nami czas mnożenia talentów…

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015- 26.06.2015 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

         26 czerwca 2015r. w murach naszej szkoły odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015, która rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele W.N.M.P. w Marzeninie. Po Mszy Świętej zaproszeni goście, uczniowie, pracownicy szkoły i licznie przybyli rodzice zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie uroczystość była kontynuowana. Pan dyrektor wręczył uczniom świadectwa z koniec roku 4wyróżnieniem, nagrody za pracę na rzecz szkoły, zaś wszystkim uczniom kl. VI świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Podziękował również rodzicom, którzy w minionym roku szkolnym czynnie uczestniczyli w życiu naszej szkoły. Uczniowie klasy VI podczas części artystycznej podziękowali nauczycielom za trud włożony w ich kształcenie i wychowanie. Uroczystość zakończyła się zatańczonym przez uczniów polonezem.

„Dzień Promocji” – 20.06.2015 r. cz.1

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

      Każdy, najdłuższy nawet bieg, zaczyna się od jednego - pierwszego kroku. W ostatnią sobotę, dzięki współpracy Dzień Promocji 2całej społeczności Zespołu Szkół w Marzeninie i Gminy Sędziejowice, wykonaliśmy pierwszy krok w utrwaleniu nawyków zdrowego stylu życia, w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Kompleks leśny – Niecenia – Sięganów przez ponad dwie godziny gościł amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu. Ponad 200 osób w wieku od 2,5 roku do 68 lat, wzięło udział w biegach na pięciu różnych dystansach (10 km., 3 km., 1 km., 500 m. i 100m.) oraz w marszu z kijkami (nordic walking) na dystansie 5 000 m. Uczestnikami biegów i marszu byli wychowankowie i uczniowie Zespołu Szkół w Marzeninie, ich rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji, dorośli i młodzież z terenu Gminy Sędziejowice oraz z Łodzi, Łasku, Zduńskiej Woli i Poddębic. Bardzo cenny udział w tym święcie sportu (konkurencja marszu na 5 tys. m.), wzięli przedstawiciele władz samorządowych - Zastępca Wójta Gminy Sędziejowice Pan sekretarz Mirosław Potasiak oraz radna powiatowa – Pani Barbara Potasiak.

Wycieczka do Jednostki Wojskowej w Łasku- 08.06.2015r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

                   Dnia 8 czerwca 2015 r. uczniowie klas Ib, II i III zwiedzili 32. Bazę Lotnictwa Jednostka wojskowa 7Taktycznego w Łasku.Uczestnicy wycieczki mogli zobaczyć w locie, podczas drogi kołowania i w hangarze samolot wielozadaniowy F-16 nazywany "Polskim Jastrzębiem". Zwiedzili również budynek Grupy Działań Lotniczych zwany "Domkiem Pilota". Zainteresowaniem cieszył się fotel katapultowy, ubiór pilota oraz szczątki samolotu "Łoś" z okresu II wojny światowej. Na placu wystawowym jednostki czekały na uczniów otwarte luki oraz kabiny śmigłowca i samolotów dawnych i współczesnych, za sterami których każdy mógł zasiąść. Widoki lotniska można było podziwiać z Wieży Kontroli Lotów (jest to wysokość pięciopiętrowego budynku), natomiast na parterze wszyscy uczniowie, opiekunowie i pan kierowca mogli spróbować pysznej wojskowej grochówki. Ostatnim punktem wycieczki był udział w pokazie alarmowym Wojskowej Straży Pożarnej. Radości nie było końca, gdy można było samodzielnie ugasić pożar i znaleźć się w kabinie nowoczesnego wojskowego wozu strażackiego.

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT