Przez kulturę do Świata

Michał włącz . Opublikowano w Przez kulture do swiata

Projekt „Przez kulturę do świata”

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Babcie i Dziadkowie!

Macie niepowtarzalną okazję do czynnego włączenia się w realizację projektu, którego celem jest podniesienie aktywności kulturalnej i sportowej oraz kreatywnego zagospodarowania czasu wolnego, nie tylko Waszego, ale również wszystkich dorosłych mieszkających w obwodzie naszej szkoły (Marzenin, Bilew, Pruszków, Kustrzyce, Niecenia, Rososza, Wrzesiny, Wola Marzeńska).

Dajemy Wam możliwość stania się ambasadorami programu „Przez kulturę do Świata”, który tylko dzięki Waszemu zaangażowaniu może zostać zrealizowany w pełni i z ogromną korzyścią dla całej naszej społeczności.

Program ma bardzo bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych i każdy znajdzie w nim coś dla siebie, co więcej uczestnictwo w nim może być pierwszym krokiem do odkrycia swoich uzdolnień, które zaprocentują w przyszłości. Może się okazać, że Wasi Rodzice albo Dziadkowie odpowiednio zmotywowani oderwą się na chwilę od ciężkiej codziennej pracy, telefonu, komputera, seriali w telewizji i spędzą bardzo miło czas. Z powodu trudności związanych z epidemią, rekrutacja na zajęcia odbędzie się drogą mailową. Poniżej znajduje się lista zajęć w których możecie Wy oraz Wasi bliscy wziąć udział nie ponosząc żadnych kosztów, liczy się tylko pozytywne nastawienie i chęć spróbowania swoich sił w czymś zupełnie nowym. Zajęcia będą realizowane po lekcjach, 2 godziny w tygodniu poza zajęciami sportowymi, które będą organizowane codziennie, poza niedzielami. Rozpoczniemy je po Waszym powrocie do szkoły, skończymy w listopadzie 2020r. Na kolejnej stronie znajduje się arkusz zgłoszeniowy do udziału w programie.

Rodzice, Babcie i Dziadkowie szczególnie liczymy na Wasze zaangażowanie, ponieważ jesteście największymi autorytetami dla swoich najbliższych, a takie działania łączą pokolenia i są doskonałą okazją do budowania i zacieśniania więzi rodzinnych.

1. Sekcja taneczna – taniec nowoczesny i ludowy – wiek uczestnika od 6 do 70 lat

2. Sekcja teatralna - wiek uczestnika od 6 do 70 lat

3. Sekcja wokalna - wiek uczestnika od 6 do 70 lat

4. Sekcja bębniarzy - wiek uczestnika od 6 do 15 lat

5. Sekcja piłki nożnej - wiek uczestnika od 10 do 15 lat

6. Sekcja koszykówki - wiek uczestnika od 10 do 15 lat

7. Sekcja siatkówki plażowej - wiek uczestnika od 10 do 15 lat

8. Sekcja szachowa - wiek uczestnika od 10 do 70 lat

9. Sekcja Nordic Walking - wiek uczestnika od 10 do 70 lat  

 

 

 

Jeżeli chcecie Państwo zobaczyć foto-relację z naszych działań Projektowych, to zapraszamy na naszego Facebooka

 https://www.facebook.com/Przez-Kultur%C4%99-do-%C5%9Awiata-FIO-Marzenin-101823211604958

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT