
DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka w naszych oddziałach przedszkolnych odbył się konkurs plastyczny „Kubuś Puchatek i przyjaciele”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie stworzyć pracę plastyczną inspirowaną przygodami spisanymi na kartach książek o małym misiu, który uwielbia jeść miodek .
Była to świetna okazja, by oddać się twórczości i dać ponieść się wyobraźni. W trakcie takiego artystycznego tworzenia dzieci często nie ograniczały się do dosłownych przedstawień świata, ale pozwalały sobie na swobodne eksperymentowanie z formą, kolorem czy kompozycją. Taka wolność twórcza ma ogromne znaczenie w rozwoju dziecka. Pozwala mu odkrywać, jak za pomocą prostych środków wyrazu może komunikować swoje myśli, przeżycia czy wizje. Dzieci mogą w ten sposób tworzyć „dzieła sztuki”, które są bardziej osobiste i pełne emocji.
Laureaci:
- Grupa przedszkolna Pszczółki :
I miejsce – Patrycja Niedzielska
II miejsce – Nela Krysztofiak
III miejsce – Leon Grzanka
- Grupa przedszkolna Misie:
I miejsce – Leon Krysztofiak
II miejsce – Mia Mielczarek
III miejsce – Barbara Kaczmarek
- Grupa przedszkolna Sówki :
I miejsce – Natalia Krata
II miejsce – Kinga Dobrzańska
III miejsce – Borys Frątczak


























