• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

XXIII powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „ Młodzież zapobiega pożarom”- 19.04.2022 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

       Uczniowie naszej szkoły: Jan Juszczak, Alan Pakuła kl. VI, Oliwier Buczkowski, Oskar Jasiniak, Antoni Saleta, Mateusz Wcisły, Oskar Wolniak kl. V, Ewa Dąbrowska – Strzelczyk, Kacper Kostrzewa, Wojciech Madaliński i Iga Okrasa kl. IV wzięli udział w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki przeciwpożarowej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

       XXIII powiatowe eliminacje OTWP odbyły się 19 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół w Widawie. Konkurs był podzielony na dwa etapy – pierwszy pisemny, kwalifikujący do etapu drugiego. W kolejnym etapie uczniowie musieli odpowiedzieć już ustnie na pięć pytań. Po naprawdę zażartym pojedynku, w którym uczestnicy wykazywali się imponującą wiedzą, w pierwszej grupie, czyli uczniów klas I – IV Szkół Podstawowych uczennica z naszej szkoły zajęła: V miejsce Ewa Dąbrowska – Strzelczyk. W drugiej grupie, czyli uczniów klas V – VIII z naszej szkoły uczniowie zajęli : II miejsce Jakub Panek oraz IV miejsce Mateusz Wcisły( opiekun p. Daniel Łamek). Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, zyskali ogromną satysfakcję i zdobyli ciekawe nagrody. Wielkie gratulacje:-)

 

Brzoskwiniowa Biała Kolaż Kartka przyjaźń1

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT