• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

WIELKANOCNE WSPOMNIENIA

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Wielkanoc to jedno z ważniejszych i najbardziej uroczystych  świąt obchodzonych przez chrześcijan na całym świecie, wyjątkowo bogate w zwyczaje, które na przestrzeni wieków pielęgnowały kolejne pokolenia.               Klasy 2 oraz 3 i 4 przygotowały wielkanocne przedstawienie pełne wiosennej radości. Mali artyści zaprezentowali na szkolnej scenie tradycje związane z tym świętem. Były ludowe piosenki i skoczne poleczki. W trakcie wydarzeń nie mogło zabraknąć charakterystycznych elementów, takich jak kogucik i gaik, które symbolizują odrodzenie. Kogucik jest symbolem nadziei i nowego życia, a gaik – budzącej się wiosny i radości.               Publiczność entuzjastycznie reagowała na prezentację małych artystów nagradzając ich gromkimi brawami. Dzięki takim elementom, szkolne przedstawienie wielkanocne stało się punktem wyjścia, które integruje społeczność szkolną i pielęgnuje polskie tradycje.

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT