• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

ZIELONO NAM !

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

W dniu 21 marca 2024 roku, w naszej szkole zapanował kolor zielony. Stało się tak z okazji obchodzonych świąt, a mianowicie Pierwszego Dnia Wiosny i Dnia Patryka. Od rana dziewczynki z Samorządu krzątały się w wiosennej kawiarence, która cieszyła się ogromnym powodzeniem. Można był skosztować wiosennych babeczek, zielonych ciasteczek i innych wspaniałych smakołyków . O godzinie 10 wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, gdzie uczennice z klasy siódmej przedstawiły nam ciekawostki na temat Świętego Patryka. Wszyscy z uwagą słuchali informacji na temat historycznej postaci. Historia o Patryku przedstawiona była w języku polskim i w wersji angielskiej. Po zakończeniu audycji na sali gimnastycznej wszyscy zgromadzeni zatańczyli wiosenny taniec ,,Żabki”, przy którym było mnóstwo radości i uśmiechu. Następnie przenieśliśmy się do naszych izb lekcyjnych i przedszkolnych, gdzie siódmo- i ósmoklasiści prowadzili dalsze zajęcia. W klasach i oddziałach przedszkolnych dzieci malowały kolorowanki, rozwiązywały krzyżówki związane z św. Patrykiem, a przedszkolaki dodatkowo obejrzały bajkę o patronie Irlandii. Obchody ,,wiosenno – patrykowe” w naszej szkole były bardzo udane, dzieci miały okazję wiele się nauczyć, ale i spędzić ciekawie i miło czas.

Cieszy fakt, że uczniowie z tak wielkim zaangażowaniem celebrowali Zielony Dzień w naszej szkole, dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w naszym świętowaniu.

 

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT