• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

WOŚP 2024

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zgodnie z celem tegorocznej zbiórki "Płuca po pandemii" środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu "do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych". 

Finałowi towarzyszy hasło "Tu wszystko gra OK!". W ramach realizacji programu „Ratujemy i Uczymy Ratować” na terenie naszej szkoły Ochotnicza Straż Pożarna z Marzenina przeprowadziła szkolenie teoretyczne i praktyczne w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy przyswoili zagadnienia dotyczące udzielania pierwszej pomocy oraz podstawowe czynności ratujące życie. Po wstępnej, teoretycznej części szkolenia uczestnicy przystąpili do części praktycznej. Ćwiczyli wzywanie pomocy, przedstawiali kolejno wszystkie czynności wykonywane przez osoby udzielające pierwszej pomocy na fantomach według poznanego wcześniej schematu. Każdy uczestnik mógł pod okiem doświadczonych strażaków praktycznie przećwiczyć poszczególne czynności ratujące życie.

Zorganizowaliśmy również akcję szerzącą ideę Dawstwa Szpiku

1920x810

Dla wielu chorych na nowotwory krwi „bliźniak genetyczny” jest ostatnią nadzieją. Dlaczego? Co 27 sekund ktoś na świecie a co 40 minut w Polsce dowiaduje się, że choruje na nowotwór krwi. Aby pomóc choremu, konieczne jest znalezienie dla niego odpowiedniego dawcy - "bliźniaka genetycznego". Jednak poszukiwania są trudne ze względu na unikalność każdego z nas. Dlatego tak ważne jest, aby jak najwięcej osób zarejestrowało się w bazie potencjalnych dawców.

Nie zabrakło również kawiarenki oraz loterii fantowej, z której całość zebranych środków przekazano do WOŚP. Zapraszamy do objerzenia relacji z tego dnia.

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT