• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

WIGILIA 2023

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

W tym roku szkolnym w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia odbyła się doroczna Uroczystość Opłatkowa. Tradycją szkoły jest przedstawienie jasełkowe przybliżające wszystkim wydarzenia związane z Narodzinami Chrystusa. W prezentację najbardziej zaangażowali się uczniowie klasy V i IV jednak przy współudziale uczniów klasy I,III,VI i VIII. Wszystkim uczestnikom uroczystości: zaproszonym gościom, rodzicom, uczniom i nauczycielom udzielił się duch bożonarodzeniowy wyrażany w śpiewie kolęd a następnie w składanych sobie nawzajem życzeniach przy dzieleniu się opłatkiem. W uroczystym nastroju wszyscy wspólnie zasiedliśmy do stołu wigilijnego, kosztując tradycyjnych potraw.

 

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT