• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

FUNDACJA PGE

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Dzięki wsparciu finansowemu Fundacji PGE udało się nam zakupić pomoce dydaktyczne i zabawki dla naszych wychowanków z Przedszkola. Każda placówka oświatowa nie tylko zapewnia opiekę nad dziećmi, ale również dba o ich rozwój, dlatego bardzo istotnym aspektem jest trafny dobór pomocy dydaktycznych oraz zabawek, które umożliwiają ćwiczenie umiejętności społecznych, rozwijają logiczne myślenie i poszerzają wiadomości o otaczającym świecie. To również idealne narzędzia, aby zauważyć wszelkie nieprawidłowości w rozwoju dziecka. Adresatami projektu są wychowankowie trzech oddziałów przedszkolnych w liczbie 66. Wsparcie przez Fundację PGE pozwoliło nam na osiągnięcie następujących celów: wyposażenie trzech sal przedszkolnych w pomoce dydaktyczne i zabawki, utworzenie tzw. „kącików tematycznych” - odrębnych przestrzeni do zabawy oraz podniesienie jakości kształcenia w Publicznym Przedszkolu w Marzeninie.

 

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT