• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

KONKURS POWIATOWY "ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA"

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Uczennice klasy VIII naszej szkoły w składzie: Julia Kocobolska, Natalia Nowacka, Blanka Wolniak wzięły udział w powiatowym konkursie na najlepszą sałatkę/surówkę w ramach „ Światowego Dnia Rzucania Palenia” pod hasłem „ Papierosów nie palimy bo wolimy witaminy”. Organizatorami konkursu byli: Urząd Miasta i Gminy w Łasku, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku oraz Gmina Widawa. Etap powiatowy konkursu odbył się 16 listopada 2023 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Łasku. Nasza wspaniała drużyna wykonała pyszną sałatkę owocową „Sałatka z mango i awokado” oraz zaprezentowała hasło: „Z NIKOTYNĄ PRECZ, OWOCE TO DOBRA RZECZ”.

     Zrzut ekranu 2023 12 13 202523

Green Simple Aesthetic Fruits Salad Logo

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT