• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

„Będę kochał i szanował moją Ojczyznę Polskę…”


Tymi słowami rozpoczęli swoje ślubowanie uczniowie klasy pierwszej, którzy w ten sposób, oficjalnie stali się częścią społeczności Zespołu Szkół w Marzeninie. 27.10.2023 dzielna 18-tka naszych „pierwszaków” zabrała nas w podróż swoim pociągiem „do przyszłości”, prezentując wysokie umiejętności szkolne wyrażone w piosence, wierszu i dialogu, indywidualnie, w duecie i w całej grupie. Zapewnili nas o znajomości swoich obowiązków szkolnych, swoim przywiązaniu do Ojczyzny, znaczenia przyjaźni i wartości zdrowego trybu życia.                                                                                                                                                                                                                                                                Nie byli na scenie sami. Mieli obok siebie swoje starsze koleżanki z klasy IV-tej, które przywitały ich piosenką-prezentem „Góry – do góry!”. Były również prezenty od przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. Jednak największym prezentem była dla nich była obecność Rodziców oraz Babć i Dziadków, którzy nie kryli wzruszenia i dumy ze swych pociech.
Ta piękna uroczystość, jedna z najważniejszych w życiu naszej szkoły, była kolejną okazją do wzmocnienia więzi łączących Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników naszej szkoły, utrwalenia wartości wynikających z symboli narodowych i szkolnych. Słowa uznania i podziękowania za przygotowanie uroczystości, kierujemy do wychowawcy klasy - Pani Doroty Jaworskiej, Pani Beaty Jakubczak i Pana Andrzeja Szymczaka. Szczególnie dziękujemy za zaangażowanie Rodzicom uczniów klasy pierwszej, którzy przygotowali wspaniałą dekorację i poczęstunek dla gości.
Nasi szkolni debiutanci, z pewnością zapamiętają już na zawsze ten szczególny dla nich dzień, swoje emocje, dumę, wzruszenie i wdzięczność.

 

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT