• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

Świąteczna zbiórka charytatywna

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Fundacja Gajusz jest zespołem, który zapewnia dzieciom miłość i profesjonalną opiekę. Wsparcie otrzymuje ponad 1200 małych podopiecznych rocznie. Załoga jest na każdy ból, strach, łzę – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w święta.

Miłość jest silniejsza niż strach. Dzięki niej powstała fundacja GAJUSZ. Gdy siedmiomiesięczny Gajuszek walczył o życie, jego mama obiecała Sile Najwyższej, że jeśli jej maluszek przeżyje, to ona będzie pomagała chorym i osamotnionym dzieciom. Robi to od 1998 r. Za dzieci odpowiadają dorośli. Dlatego fundacja zatrudnia ponad 160 profesjonalistów z sercem, których wspiera ponad 330 wolontariuszy. Ci ludzie sprawiają, że mali podopieczni są radośni, bezpieczni i odzyskują wiarę w dobro świata. Pomoc na najwyższym poziomie zapewniamy dzięki Darczyńcom. Zaledwie 50% naszych działań jest finansowanych ze środków publicznych. Resztę każdego roku pozyskujemy od osób prywatnych, firm i instytucji.

W naszej szkole ruszyła świąteczna zbiórka charytatywna dla Podopiecznych Hospicjum oraz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego Tuli Luli prowadzonych przez Fundację Gajusz.

Wszystkie informacje dotyczące zbiórki umieszczone są na plakacie.

Gorąco zachęcamy do włączenia się w zbiórkę.

Dziękujemy za okazane serce i wsparcie !

Happy Mothers Day Presentation 169

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT