• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

Galeria prac uczniów.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

         obraz2  To już kolejna wystawa prac uczniów w bieżącym roku szkolnym 2022/2023. Moim zdaniem znajdujące się w niej prace są oryginalne , estetycznie wykonane i ciekawe. Uczniowie klasy 4 wykonali dwie formy plastyczne. Jedna zatytułowana „Egzotyczny ogród” wykonana została techniką mieszaną, łączącą farby plakatowe i pastele olejne. Druga, to wydrapywanka przedstawiająca łąkę. Wydrapane fragmenty farby odsłaniają kolorowe motyle, kwiaty, trawy, drzewa.
   Uczniowie klasy 6 w ramach zajęć z architektury, zaprojektowali wymarzony dom wraz z otoczeniem. Prace wykonali technikami mieszanymi. Zaś klasa 7 stworzyła asamblaże, czyli przestrzenne kolaże. Użyli do ich wykonania zróżnicowanych materiałów, między innymi gazet, bibuły, guzików, płyt CD, plastikowych i metalowych widelców, jak również suszonych i plastikowych kwiatów. Stworzone przez uczniów kompozycje przyciągają i cieszą wzrok. Zapraszam do ich obejrzenia w galerii prac uczniów znajdującej się na drugim piętrze korytarza naszej szkoły.

                                                                               Nauczyciel plastyki – Monika Suwald

 

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT