• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

Święto Patrona Szkoły

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

 patron4        Dnia 27 kwietnia 2023r., w Zespole Szkół w Marzeninie, obchodziliśmy święto Patrona naszej szkoły – Jakuba Szymkiewicza, pod hasłem „ŻYJ I ODŻYWIAJ SIĘ ZDROWO”. Jakub Szymkiewicz był lekarzem i w swojej medycznej karierze zajmował się między innymi profilaktyką uzależnień, w tym zdrowym stylem życia. W tym dniu, chcieliśmy więc przypomnieć sobie o istotnych zasadach, które powinniśmy w naszym życiu stosować, by nasz organizm funkcjonował prawidłowo, a nasze życie było radosne i szczęśliwe.

Rozpoczęliśmy świętowanie od rozgrzewki na świeżym powietrzu. Poprowadzili ją chłopcy z kl. 8 na boisku szkolnym. Uczniowie ubrali się w wygodne, sportowe stroje, które nie ograniczały ich ruchów. Dzięki temu zadaniu nabraliśmy energii do wykonywania kolejnych zadań.
Po powrocie do klas uczniowie obejrzeli krótki film, w którym znany kucharz PASCAL BRODNICKI, przypomniał zasady zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia.
Ostatnim zadaniem była twórcza praca, która polegała na wymyśleniu i zilustrowaniu hasła promującego zdrowe funkcjonowanie lub zdrowe odżywianie. Uczniowie przy użyciu kredek, mazaków, pasteli, bibuły, wykonali na brystolach piękne prace plastyczne, które ozdobiły korytarze naszej szkoły. W kreatywnych działaniach przedszkolaków i uczniów klas 1 – 5, pomagali uczniowie z klas 6-8.
Kilkoro uczniów z klas 6 – 7, wraz z p. Martą Kmiecik i p. Moniką Suwald, przygotowało dla wszystkich pracowników szkoły, uczniów i wychowanków, słodkie chipsy marchewkowe.
Mam nadzieję, że te działania przysłużyły się do lepszego funkcjonowania naszych organizmów oraz uświadomiły wszystkim uczestnikom imprezy, jak ważny jest prawidłowy styl życia dla wszechstronnego rozwoju naszych ciał i umysłów.

                                                                                        Organizator imprezy – Monika Suwald

 

Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron
Patron

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT