• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

XXII powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „ Młodzież zapobiega pożarom”- 30.03.2023 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

tytulUczniowie naszej szkoły: Jakub Panek, Oskar Jasiniak, Oskar Sokołowski, Mateusz Wcisły, Oskar Wolniak - kl. IV, Jan Juszczak, Antoni Marcinkowski i Alan Pakuła - kl. V wzięli udział w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki przeciwpożarowej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

       XXII powiatowe eliminacje OTWP odbyły się 30 marca 2023 roku w Zespole Szkół w Kwiatkowicach. Konkurs był podzielony na dwa etapy – pierwszy pisemny, kwalifikujący do etapu drugiego. W kolejnym etapie uczniowie musieli odpowiedzieć już ustnie na pięć pytań. Po naprawdę zażartym pojedynku, w którym uczestnicy wykazywali się imponującą wiedzą, w pierwszej grupie, czyli uczniów klas I – IV Szkół Podstawowych uczniowie z naszej szkoły zajęli: I miejsce Jakub Panek, III miejsce Mateusz Wcisły oraz V Oskar Wolniak ( opiekun p. Daniel Łamek). Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, zyskali ogromną satysfakcję i ciekawe nagrody. Wielkie gratulacje:-)

Konkurs pożarni...
Konkurs pożarni...
Konkurs pożarni...
Konkurs pożarni...
Konkurs pożarni...
Konkurs pożarni...
Konkurs pożarni...
Konkurs pożarni...
Konkurs pożarni...
Konkurs pożarni...
Konkurs pożarni...
Konkurs pożarni...
Konkurs pożarni...
Konkurs pożarni...

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT