• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

Witaj Wiosno!

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

w10   21 marca w Zespole Szkół w Marzeninie powitaliśmy kalendarzową wiosnę. Już od progu na ścianach korytarza witały nas wiosenne i radosne prace wykonane przez poszczególne klasy. Samorząd Uczniowski kilka dni wcześniej ogłosił konkurs na najpiękniejszy plakat wiosenny wykonany dowolną techniką. Plakaty zostały wykorzystane jako dekoracja korytarza. Każdy plakat został wykonany na najwyższym poziomie i komisja miała ,,ciężki orzech do zgryzienia” aby wyłonić zwycięzcę. Po długich obradach ustalono, że najbardziej wiosenny łączący różne techniki i zawierający atrybuty związane z wiosną jest plakat klasy pierwszej. Dla wszystkich uczestników należą się wielkie gratulacje, a zwycięzca otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę.

Oprócz wystawy, w szkole odbyła się kawiarenka, gdzie można było nabyć galaretki i inne pyszne łakocie. Cały dochód przeznaczony zostanie dla podopiecznych schroniska. Po skompletowaniu karmy i innych gadżetów dla piesków, wyruszymy z wyprawką do naszych przyjaciół w Czartkach. Drodzy uczniowie dziękujemy w imieniu podopiecznych schroniska za Wasze ogromne serducho.

konkurswiosna
konkurswiosna
konkurswiosna
konkurswiosna
konkurswiosna
konkurswiosna
konkurswiosna
konkurswiosna
konkurswiosna
konkurswiosna
konkurswiosna

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT