• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

"Fascynujący Świat Pszczół"

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

  p4     27 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie pt. „Fascynujący Świat Pszczół”. Poprowadził je sam mistrz pszczelarstwa mianowicie Pan Aleksander Rębacz. Opowiadał  uczniom o tym, jak powstaje miód oraz z czego się go otrzymuje. Opisywał  rozmaite gatunki miodu, które różnią się kolorem,  smakiem oraz znaczeniem dla naszego zdrowia. Opowiadał również o życiu i zwyczajach  pszczół, o tym jak zbierają pyłek, czym się żywią, co produkują, jak spędzają zimę. Przeprowadzone zajęcia miały charakter lekcji edukacyjnej i obejmowały m.in. prezentacje uli z poprzedniej epoki, prezentacje żywych pszczół w szklanym ulu, ciekawostki dotyczące życia pszczół i ich niesamowitą drogę od kwiatka do miodu. Uczniowie mogli posmakować pysznego miodu i wykonać własną świeczkę. Każdy uczestnik spotkania otrzymał dyplom i książeczkę autorstwa Pana Aleksandra Rębacza.

pszczółki
pszczółki
pszczółki
pszczółki
pszczółki
pszczółki
pszczółki
pszczółki
pszczółki
pszczółki
pszczółki
pszczółki

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT