• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

"Warsztaty lizakowe"

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

l5      W dniach 21-23.02.2023 r. uczniowie klas I – VIII uczestniczyli w warsztatach tworzenia lizaków prowadzonych przez firmę „Ale karmel!”. Dzieci z poszczególnych grup miały możliwość zapoznania się z historią powstania słodyczy, a w szczególności lizaków, dowiedziały się, w jaki sposób tworzone są kolory lizaków oraz ich smaki, jakiej należy użyć receptury i jak połączyć składniki, aby powstała kolorowa masa o smaku malinowym, brzoskwiniowym i arbuzowym. Każdy mógł samodzielnie stworzyć swojego lizaka, nadając mu kształt oraz zdobiąc go według własnego uznania. Prowadząca warsztaty uwrażliwiała uczestników, aby pamiętały, że lizaków nie wolno gryźć i należy po ich zjedzeniu umyć zęby. Na zakończenie zapakowane w ozdobną folię „słodkie wytwory”, każdy mógł zabrać do domu, aby pochwalić się swoim najbliższym i dokonać degustacji.

Nie mogło zabraknąć atrakcji dla naszych wychowanków z grup przedszkolnych, dlatego odwiedził nas Teatr Lalek Pinokio z Łodzi. Dzieci udały się do magicznej krainy bajek, a wędrówka po niej wraz z bohaterami spektaklu o Czerwonym Kapturku była niezapomnianym przeżyciem! Dodatkową atrakcją była możliwość poznania budowy teatru oraz próby animowania kukiełek. Dzieci udowodniły, że ich wyobraźnia nie zna granic!

Wszystkie wydarzenia zostały sfinansowane z wpłat na konto Rady Rodziców, kochani Rodzice bardzo Wam dziękujemy!!!

 

lizaki
lizaki
lizaki
lizaki
lizaki
lizaki
lizaki
lizaki
lizaki
lizaki
lizaki
lizaki

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT