• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

Wycieczka do Tkalni Zagadek

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

w5  Dnia 28.03 uczniowie klas 6, 7 i 8 udali się razem z wychowawcami na wycieczką szkolna do Tkalni Zagadek w Łodzi. Trenowali umiejętności poznawcze niezbędne w codziennym życiu i szkole biorąc udział w grze typu ESCAPE ROOM.

Elementy rywalizacji połączone z działaniem pod presją czasu, współpracą, wykorzystaniem logiki, sprytu i spostrzegawczości uczyniły grę nie tylko rozrywką, ale również pożyteczną nauką. W pokojach zadań znajdowało się mnóstwo zagadek, szyfrów i tajemnych przejść. Zadania nie były proste, ale nasi uczniowie działając wspólnie świetnie sobie poradzili. Wszyscy wydostali się ze swojego pokoju cali i zadowoleni. 

tkalnia
tkalnia
tkalnia
tkalnia
tkalnia
tkalnia


OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT