• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

Dzień św. Patryka 17.03.2023 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

p8  17 marca obchodziliśmy w naszej szkole "Dzień Św. Patryka"- patrona Irlandii. W tym dniu  przygotowane zostały stanowiska z przeróżnymi atrakcjami związanymi z tym właśnie świętem. Uczniowie w trakcie przerw mogli wysłuchać audycji o ciekawostkach  związanych z „Zieloną Wyspą”, zaczerpnąć najważniejszych informacji o patronie Irlandii, czyli świętym Patryku oraz wziąć udział w degustacji zielonych przysmaków takich jak: galaretki, zielone babeczki, ciasta, sałatki, szaszłyki owocowe i wiele wiele innych. Uczniowie w trakcie przerw malowali zielone koniczynki i symbole zielonej wyspy, chętnie brali udział w konkursach, quizach oraz próbowali szczęścia w loterii koniczynowej. Samorząd Uczniowski odwiedził w tym dniu grupy przedszkolne, które z zapałem przygotowywały zielone pyszności. Zorganizowane zostały warsztaty malowania zielonych koniczynek i kolorowana wesołych irlandzkich skrzatów.

Było wesoło, zdrowo i zielono!

 

Dzień Patryka
Dzień Patryka
Dzień Patryka
Dzień Patryka
Dzień Patryka
Dzień Patryka
Dzień Patryka
Dzień Patryka
Dzień Patryka
Dzień Patryka

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT