• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

Dzień Babci i Dziadka 2023 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

22W dniu 3 lutego w naszej szkole odbyła się wielka uroczystość okazji Dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to osoby, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszej szkoły i przedszkola przygotowały, pod czujnym okiem wychowawców wspaniały program artystyczny, który wzruszył niejedną osobę.

Jako pierwsze wystąpiły dzieci z grup Kujawiaczki i Krakowiaczki i z odrobiną nieśmiałości zaśpiewały piosenkę ,,To dla Ciebie”. Następnie tanecznym krokiem na scenę weszły ,,Oberki”i zatańczyły dla gości. Kolejna grupa to wspaniali pierwszoklasiści, którzy z radością i energią zatańczyli i zaśpiewali dla naszych dziadków. Następnie utwór ,,Najdroższy dziadku” zaśpiewali cudowni i niepowtarzalni uczniowie z klasy drugiej. Dwie kolejne piosenki wykonał wręcz profesjonalny chór dzieci z klasy trzeciej, występ ten okraszony był pięknymi życzeniami dla naszych babć i dziadków. Popisy taneczne i wokalne przeplatane było recytacją wierszy dzieci z klasy czwartej i piątej. Całość mistrzowsko poprowadziły wspaniałe uczennice Nikola Licha i Liwia Okrasa. ,,Wisienką na torcie” była prezentacja oraz wzruszający występ p. Małgorzaty Fraszki przy akompaniamencie p .Andrzeja Szymczaka. Zaśpiewany utwór ,,Nauczmy się żyć obok siebie” był podziękowaniem dla dziadków ale i przesłaniem, aby nie zapominać o tym co dzieje się na świeci, aby żyć w życzliwości wobec siebie.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, a następnie zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To były naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i wzruszone twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tak niezwykłej i pięknej uroczystości.

 

Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Babci i D...
Dzień Patryka

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT