Galeria prac plastycznych 2020-2021

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Już od ponad trzech miesięcy zajęcia plastyki w naszej szkole odbywają się zadaniowo. Uczniowie klas 4 – 7 wykonują, z wykorzystaniem różnych technik, prace plastyczne w swoich domach według wskazówek nauczyciela plastyki. Pogłębiają też swoją wiedzę z zakresu teorii sztuki, opracowują i przedstawiają w ciekawy, zrozumiały dla uczniów sposób, informacje dotyczące poznawanych zagadnień, między innymi na temat nowych dziedzin sztuki czy współczesnych form wypowiedzi artystycznej. Dzięki takiej formie pracy, mają szansę na rozwijanie swojej samodzielności. Jak sobie radzą? Zapraszam do obejrzenia wybranych przeze mnie prac plastycznych młodych twórców. Mam nadzieję, że dostarczą oglądającym miłych wrażeń.

                                                                                                              Nauczyciel plastyki: Monika Suwald

Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...
Galeria prac pl...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT