Informacja

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Drodzy Rodzice uczniów klas I-III

Pragniemy poinformować Państwa, że w dniu 08.03.2021r. (poniedziałek) uczniowie nie będą mogli skorzystać z wyżywienia w stołówce szkolnej (obiad). W związku z powyższym, prosimy o zaopatrzenie dzieci w dodatkową porcję posiłku (drugie śniadanie). Za utrudnienia bardzo przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Marzeninie

28.02.2021r.
 
W związku z wystąpieniem zakażenia Covid-19, od 01.03 do 08.03 (poniedziałek-włącznie) zawiesza się nauczanie stacjonarne i wprowadza nauczanie zdalne we wszystkich oddziałach przedszkolnych Zespołu Szkół w Marzeninie. W klasach I-III szkoły podstawowej zajęcia są nadal realizowane w formie stacjonarnej.
 
Dyrektor Zespołu Szkół w Marzeninie
Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT