• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

XIX powiatowy finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „ Młodzież zapobiega pożarom”- 22.03.2018 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

     Uczniowie naszej szkoły: Bartłomiej Niewiadomski kl. VII w grupie szkół gimnazjalnych, Gabriela Okrasa, Kamil Buczkowski i Gracjan Okrasa kl. VI w grupie szkół podstawowych wzięli udział w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki przeciwpożarowej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.Widawa 25

       XIX powiatowe eliminacje OTWP odbyły się 22 marca 2018 roku w Zespole Szkół w Widawie. W kategorii szkół podstawowych IV miejsce zajęła Gabriela Okrasa, natomiast V miejsce zajął Gracjan Okrasa z naszej szkoły. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, zyskali ogromną satysfakcję i ciekawe nagrody. Wielkie gratulacje:-)

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET 2018

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET 2018

„JESTEŚMY RAZEM” - 5-6 lutego 2018 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Uczniowie klasy czwartej wraz z wychowawcą spędzili po raz drugi w swojej szkolnej karierze noc w murach naszej szkoły. Program zajęć wypełniał czas od godzin wieczornych do porannych. Wieczór rozpoczął się grami i zabawami ruchowymi w sali gimnastycznej, gdzie uczniowie doskonalili zasady fair-play, sportowej rywalizacji i pracy w zespole. Po wyczerpujących ćwiczeniach nadszedł czas wspólnej kolacji. Uczniowie razem z opiekunami przygotowali posiłek, który uzupełnił zapasy energetyczne na dalsze działania integracyjne. Po smacznej kolacji zaplanowane były nocne podchody z użyciem latarek. noc 1Zabawa polegała na poszukiwaniu kartek z wskazówkami zapisanymi w języku angielskim, które doprowadziły do odnalezienia „skarbów” ukrytych w zakamarkach szkoły. Kolejnym wyzwaniem było wspólne przygotowanie miejsca do spania na materacach pod ciepłymi śpiworami i kocami. Następnie odbyła się projekcja filmu pt. „Most do Terabithii”. Nie wszyscy uczestnicy „dotrwali” do końca filmu po wyczerpującym dniu. Poranek rozpoczął się od wspólnego przygotowania śniadania, po którym nadszedł czas na sprzątanie klasy. Następnie rozruch na świeżym powietrzu na boisku szkolnym i czas na powrót do domów. Wszyscy uczestnicy wyrazili chęć udziału w kolejnej edycji nocowania w szkole, które integruje klasę ale również daje możliwość wykazania się i ujawnienia walorów uczniów.

FERIE NA LODOWISKU – 05.02.1018 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

W dniu 5 lutego 2018 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami i przedstawicielami rodziców wyruszyli na lodowisko Retkinia do Łodzi.

Celem wyjazdu było propagowanie aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego oraz integracja uczniów. Niektórzy uczestnicy posiadali swoje łyżwy, co przekładało się na doświadczenie i technikę jazdy na lodzie. Jednak byli tez tacy, którzy mieli pierwszy kontakt z tym sportem i wspierali się „niedźwiadkami” oraz „pingwinami”. lodowisko 10

   Po przyjeździe na miejsce uczestnicy wyjazdu mieli możliwość obserwowania treningu młodych hokeistów, którzy imponowali swoimi umiejętnościami na lodzie, a przede wszystkim celnymi strzałami do bramek.

Wszyscy uczestnicy wyjazdu wspaniale czuli się na lodzie, a niektóre upadki amortyzowały pomocne ręce obecnych w pobliżu przyjaciół oraz opiekunów. Zadowolenie było widać szczególnie wśród najmłodszych uczestników, co zobowiązuje do organizowania następnych wyjazdów na lodowisko.

Dzień Babci i Dziadka - 26.01.2018 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

      Dnia 26 stycznia 2018 r. do naszej szkoły zostały zaproszone ważne dla nas osoby - kochane Babcie i Dziadkowie. Dostojni Goście przybyli do szkoły bardzo licznie. Pan dyrektor Krzysztof Jaworski przywitał przybyłych gości i złożył im serdeczne życzenia. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersze, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszyscy udali się na słodki poczęstunek.Dzien Babci 15

 

Kochanym Babciom i Dziadkom życzymy stu lat w zdrowiu i pomyślności.

e - Twinning Project z języka angielskiego pt. „ Be my penfriend”

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

        Uczniowie klasy VI oraz VII wzięli udział w kolejnym już projekcie z języka angielskiego eTwinning pod tytułem „ Be my penfriend”.  Tym razem nasi uczniowie nawiązali kontakt z uczniami z miejscowości Cedegolo we Włoszech, w regionie Lombardia. Uczniowie pisali do siebie listy w j. angielskim między innymi o swoich zainteresowaniach, pasjach czy też ulubionych formach wypoczynku. projekt 9Nasi uczniowie przygotowali również kartki  świąteczne z życzeniami Bożonarodzeniowymi dla rówieśników z Włoch, jak również sami otrzymali wspaniałe ręcznie robione pocztówki, które można obejrzeć w galerii na II piętrze w naszej szkole. Projekt zakończył się prezentacją multimedialną prezentującą szkołę oraz piękne i ciekawe miejsca okolicy.  

Wigilia Szkolna i przedstawienie jasełkowe - 22.12.2017 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

W tym roku jasełka przygotowywali uczniowie czterech najstarszych klas szkoły podstawowej w Marzeninie.

Przedstawienie miało charakter tradycyjny z domieszką nowoczesnej dynamiki. Oto Maryja i Józef w stajence piastują Syna Bożego. Do szopki próbują dostać się aniołowie, którzy w sposób satyryczny chcą w tym celu użyć GPS ’a. Stanowiło to tło dla nowoczesnego i rodzinnego elementu jasełek, gdzie chłopiec oczekując w rodzinie, od dawna na powrót taty, próbuje wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać go pomimo żalu i niepokoju matki.

Jaselka 26Opatrznościowo napotyka aniołów, którzy zmierzając do stajenki zainteresują się historią chłopca. Aniołowie odnaleźli stajenkę, chłopiec odnalazł Boże dzieciątko i swojego, dotąd ciężko zapracowanego tatę, przy szopce wraz z innymi pasterzami.

Atrakcyjną nowością dla widzów było wystąpienie uczniów klasy czwartej, w pantomimie na tle kolędy „uciekali, uciekali” z musicalu „Metro”.

Dziękujemy gościom i rodzicom za obecność oraz młodym artystom za wkład i wysiłek.

Konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę i ozdobę bożonarodzeniową - 20.12.2017 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Dnia 20 grudnia 2017r., w Zespole Szkół w Marzeninie zostały rozstrzygnięte szkolne konkursy plastyczne na najpiękniejszą kartkę i ozdobę bożonarodzeniową. W konkursach wzięło udział 44 uczniów klas IV-VII. Komisja w składzie: Elżbieta Staszczyk, Bogusława Bajer i Monika Suwald oceniła prace uczniów. Bożonarodzeniowe ozdoby i kartki wykonane zostały przez uczniów różnorodnymi technikami. Ocena ich była bardzo trudna. konkurs 3Za najpiękniejsze ozdoby uznano choinki wykonane przez uczennice klasy VI – Wiktorię Pietrzak i Gabrielę Okrasa, II miejsce przyznano pracom wykonanym przez Paulinę Gąsiorowską (kl. V) i Katarzynę Bednarkiewicz (kl. VI), zaś III miejsce bombce wykonanej przez Martynę Krzyczyńską z klasy V. Przyznano również 4 nagrody za kartki bożonarodzeniowe. I miejsce w tej kategorii zajęła kartka wykonana przez Bartłomieja Niewiadomskiego, ucznia kl. VII, II miejsce kartka wykonana przez Kamila Buczkowskiego, ucznia kl. VI, zaś dwa III miejsca przyznano kartkom wykonanym przez Wiktorię Zwolińską (kl. VII) i Kingę Ignasiak (kl. IV). Drobne słodkie nagrody i dyplomy wręczył uczniom Pan dyrektor Krzysztof Jaworski po przedstawieniu jasełkowym dnia 22 grudnia 2017r.
        Prace uczniów można podziwiać w galerii prac, która znajduje się na korytarzu II piętra budynku szkoły.

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT