• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

Wycieczka rowerowa klasy VII - 24.09.2019 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

      24.09.2019r. uczestniczyliśmy w wycieczce rowerowej do Zduńskiej Woli a miejscem docelowym był zbiornik wodny Kępina. Pogoda nas nie rozpieszczała, było chłodno, mgliście a momentami nawet deszczowo, jednak tak trudne warunki atmosferyczne nie były w stanie zatrzymać naszej zgranej grupy w dotarciu do celu. Podczas postojów spotkaliśmy wielu ciekawych ludzi z koszykami pełnymi grzybów. Jechaliśmy duktami leśnymi oraz bardzo ruchliwymi drogami, dlatego musieliśmy być bardzo czujni, aby nic się nikomu nie stało. Infrastruktura wokół zbiornika wodnego Kępina bardzo nas zachwyciła, a największą atrakcją okazała się górka z której widać było panoramę miasta. Słońce i temperatura tego dnia nie były naszym sprzymierzeńcem dlatego postanowiliśmy udać się do McDonalda, aby trochę się ogrzać i uzupełnić stracone kalorie. Taka wycieczka to super okazja, aby poznać się wzajemnie i zobaczyć nowe ciekawe miejsca.

Uczniowie klasy 7

wycieczka rowerowa 1

Dzień promocji 21.09.2019 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

 

     Piękną tradycją naszej placówki kultywowaną co roku od pięciu lat stało się wydarzenie pod nazwą Dzień Promocji, którego organizatorem jest społeczność szkolna oraz lokalna. W tym roku biegliśmy oraz maszerowaliśmy pod hasłem "Biegniemy dla przyszłości" i takiej treści napis spotkać można było na okazjonalnej koszulce wręczonej każdemu uczestnikowi.

   Wydarzenie składało się z dwóch części, pierwsza to rywalizacja sportowa - biegi na różnych dystansach oraz marsz Nordic Walking w pięknej scenerii lasu w Nieceni. Natomiast na drugą część wszyscy uczestnicy przenieśli się na boisko szkolne im. ks. Andrzeja Susło w okolice sceny widowiskowej, gdzie na uczestników czekał ciepły posiłek i smakołyki po Marzeńsku. Zanim rozpoczęliśmy wspólne biesiadowanie i świętowanie odbyła się dekoracja zwycięzców poszczególnych biegów.

dzien promocji 1

"DZIEŃ PROMOCJI" - MARZENIN 21.09.2019 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

DzienPromocji2019


Serdecznie zapraszamy na V - tą edycję naszej wyjątkowej imprezy, która odbędzie się w najbliższą sobotę - 21.09.2019 r. Zbiórka osób biorących udział w biegach i marszu Nordic Walking o godz. 9.00, pod wiaduktem trasy S8 w Nieceni (za młynem w Woli Marzeńskiej od strony Marzenina, skręcamy w lewo)


Pozdrawiamy!

Spotkanie z rodzicami - 4.09.2019r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

   4 września 2019 r. odbyło się I spotkanie organizacyjno - informacyjne wszystkich rodziców uczniów przedszkola oraz szkoły podstawowej. Pan dyrektor Krzysztof Jaworski przedstawił rodzicom skład grona pedagogicznego, kalendarz roku szkolnego, plan działań w roku szkolnym 2019/20 oraz dokumentację regulującą pracę szkoły. Wszyscy nauczyciele mieli okazję dokonać krótkiej autoprezentacji oraz przedstawienia swojej wizji pracy z dziećmi. Przewodniczący Rady Rodziców złożył sprawozdanie z pracy za poprzedni rok. Po zebraniu ogólnym rodzice spotkali się z wychowawcami w klasach, a także odbyły się konsultacje z nauczycielami przedmiotów. Serdecznie dziękujemy przybyłym na zebranie rodzicom i liczymy na efektywną współpracę przez cały rok szkolny -Dyrektor Zespołu Szkół w Marzeninie Krzysztof Jaworski wraz z gronem nauczycielskim.

spotkanie z rodzicami 6

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

    I oto nadszedł ten dzień….  długo wyczekiwany, upragniony. Dla jednych to koniec kolejnego roku szkolnego, perspektywa wytęsknionych wakacji, lata, uroczego leniuchowania, podróży, spotkań z kolegami, dla innych koniec ważnego etapu w życiu… Ukończenie szkoły podstawowej .

    Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie mszą świętą w naszym kościele. Zaproszeni goście, członkowie rady pedagogicznej, pracownicy szkoły, rodzice, a przede wszystkim uczniowie licznie zgromadzili się najpierw w kościele, a potem na sali gimnastycznej. 

 

zakonczenie 2018 2019 3Pan dyrektor wręczył uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Podziękował również rodzicom, którzy w minionym roku szkolnym czynnie uczestniczyli w życiu naszej szkoły.

Szczególnym momentem było pożegnanie uczniów klasy ósmej. Po wielu latach, mury szkoły w Marzeninie opuszczali  piętnastolatkowie. Nie obyło się bez wzruszeń, ale i radości, że kolejne pokolenie wyrusza w dalszą drogę dobrze przygotowane, szczęśliwe i pełne optymizmu.

OGÓLNOPOLSKIE SZKOLNE MISTRZOSTWA w PROGRAMOWANIU Pix 2019

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

       Uczniowie naszej szkoły dołączyli do OGÓLNOPOLSKICH SZKOLNYCH MISTRZOSTW w PROGRAMOWANIU Pix 2019. Bardzo miło nam poinformować, że Wiktoria Zwolińska z klasy VIII i Katarzyna Bednarkiewicz z VII przeszły przez eliminacje i zakwalifikowały się do finału konkursu. Wiktoria została laureatem IV miejsca w grupie Master. Serdecznie gratulujemy sukcesu! Nasza szkoła otrzymała tytuł SZKOŁY MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

              Zapraszamy wszystkich uczniów starszych i młodszych do pobrania aplikacji na komputer lub telefon ze strony https://pix.edu.pl i rozpoczęcia zabawy z programowaniem. Następne mistrzostwa już za rok.wiktoria

Powiatowy konkurs na najlepszą sałatkę - 05.06.2019 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Uczennice klasałatki 23sy VII naszej szkoły w składzie: Martyna Cieślak, Oliwia Kałęka, Gabriela Okrasa wzięły udział w powiatowym konkursie na najlepszą sałatkę/surówkę w ramach „ Światowego Dnia Rzucania Palenia” pod hasłem „ Papierosów nie palimy bo wolimy witaminy”. Organizatorami konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Łasku, Urząd Miasta i Gminy w Łasku, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku. Etap powiatowy konkursu odbył się 5 czerwca 2019 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Łasku.

Nasza wspaniała drużyna wykonała pyszną sałatkę owocową „Owocowy raj” oraz zaprezentowała hasło: „ZAMIAST PALIĆ PAPIEROSA IDŹ DO SKLEPU PO KOKOSA”. Komisja konkursowa doceniła trud i wysiłek, staranność wykonania, pomysłowość i walory smakowe oraz hasło o tematyce antytytoniowej i przyznała naszej drużynie I miejsce.

Serdecznie gratulujemy:-)

Interaktywna Ekspozycja PGE GIGANTY MOCY w Bełchatowie - 29.05.2019 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

29 maja 2019 roku uczniowie naszej szkoły (kl. I-IV) wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Bełchatowa. Choć dzień był pochmurny i deszczowy to wszystkim humory dopisywały. Cieszyliśmy się, że zobaczymy jedną z największych atrakcji turystycznych województwa łódzkiego - interaktywną Ekspozycję PGE Giganty Mocy. Uczniowie zwiedzili muzeum w którym doskonale się bawili, między innymi przeżyli podróż wehikułem czasu, dowiedzieli się skąd mamy prąd, wzięli udział w elektrycznych regatach, wcielali się w rolę dyspozytora mocy! Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, ponieważ było ich zbyt wiele. W prosty i dostępny sposób przekazana została uczniom dawka wiedzy i wiele ciekawostek z zakresu nauk przyrodniczych. Z wędrówki po interaktywnym muzeum wszyscy wrócili pełni energii, a może nawet lekko naelektryzowani! W programie wycieczki  był udział uczniów w warsztatach edukacyjnych, i tak kl. I i II wzięła udział w warsztatach pt. "Woltuś Górnikiem". Poszukiwano odpowiedzi na następujące pytania: Czym na co dzień zajmuje się górnik? Co wydobywamy w bełchatowskiej kopalni? Jakie kolory mogą mieć pióra na górniczym czako? Czym jest pyrlik i zelosko? Podczas warsztatów każdy przeszedł pasowanie na górnika i przymierzył górniczy mundur. Na koniec każdy wykonał własne czako i otrzymał pamiątkowy dyplom górniczej drużyny Woltusia.Belchatow 34

                                                                              "O wodzie w przyrodzie" - to drugi temat warsztatów, w których wzięli udział uczniowie klas III i IV. Skąd wzięła się woda w przyrodzie? Co by było gdyby jej zabrakło? Jakie ma stany skupienia i jak krąży w przyrodzie? Na wszystkie te pytania uczniowie znaleźli odpowiedź, ponieważ "zmienili się" w hydrologów, którzy poprzez doświadczenia poznają najważniejsze właściwości wody. Zwieńczeniem warsztatu była praca nad własnym mini-akwarium, które zostało zabrane na pamiątkę do domu. Po kupieniu drobnych upominków, wszyscy szczęśliwi i zadowoleni wrócili do autokaru. Wycieczka była bardzo udana i bezpieczna. Z pewnością odwiedzimy to muzeum jeszcze raz!

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT