• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

    I oto nadszedł ten dzień….  długo wyczekiwany, upragniony. Dla jednych to koniec kolejnego roku szkolnego, perspektywa wytęsknionych wakacji, lata, uroczego leniuchowania, podróży, spotkań z kolegami, dla innych koniec ważnego etapu w życiu… Ukończenie szkoły podstawowej .

    Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie mszą świętą w naszym kościele. Zaproszeni goście, członkowie rady pedagogicznej, pracownicy szkoły, rodzice, a przede wszystkim uczniowie licznie zgromadzili się najpierw w kościele, a potem na sali gimnastycznej. 

 

zakonczenie 2018 2019 3Pan dyrektor wręczył uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Podziękował również rodzicom, którzy w minionym roku szkolnym czynnie uczestniczyli w życiu naszej szkoły.

Szczególnym momentem było pożegnanie uczniów klasy ósmej. Po wielu latach, mury szkoły w Marzeninie opuszczali  piętnastolatkowie. Nie obyło się bez wzruszeń, ale i radości, że kolejne pokolenie wyrusza w dalszą drogę dobrze przygotowane, szczęśliwe i pełne optymizmu.

OGÓLNOPOLSKIE SZKOLNE MISTRZOSTWA w PROGRAMOWANIU Pix 2019

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

       Uczniowie naszej szkoły dołączyli do OGÓLNOPOLSKICH SZKOLNYCH MISTRZOSTW w PROGRAMOWANIU Pix 2019. Bardzo miło nam poinformować, że Wiktoria Zwolińska z klasy VIII i Katarzyna Bednarkiewicz z VII przeszły przez eliminacje i zakwalifikowały się do finału konkursu. Wiktoria została laureatem IV miejsca w grupie Master. Serdecznie gratulujemy sukcesu! Nasza szkoła otrzymała tytuł SZKOŁY MISTRZÓW PROGRAMOWANIA

              Zapraszamy wszystkich uczniów starszych i młodszych do pobrania aplikacji na komputer lub telefon ze strony https://pix.edu.pl i rozpoczęcia zabawy z programowaniem. Następne mistrzostwa już za rok.wiktoria

Powiatowy konkurs na najlepszą sałatkę - 05.06.2019 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Uczennice klasałatki 23sy VII naszej szkoły w składzie: Martyna Cieślak, Oliwia Kałęka, Gabriela Okrasa wzięły udział w powiatowym konkursie na najlepszą sałatkę/surówkę w ramach „ Światowego Dnia Rzucania Palenia” pod hasłem „ Papierosów nie palimy bo wolimy witaminy”. Organizatorami konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Łasku, Urząd Miasta i Gminy w Łasku, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łasku. Etap powiatowy konkursu odbył się 5 czerwca 2019 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Łasku.

Nasza wspaniała drużyna wykonała pyszną sałatkę owocową „Owocowy raj” oraz zaprezentowała hasło: „ZAMIAST PALIĆ PAPIEROSA IDŹ DO SKLEPU PO KOKOSA”. Komisja konkursowa doceniła trud i wysiłek, staranność wykonania, pomysłowość i walory smakowe oraz hasło o tematyce antytytoniowej i przyznała naszej drużynie I miejsce.

Serdecznie gratulujemy:-)

Interaktywna Ekspozycja PGE GIGANTY MOCY w Bełchatowie - 29.05.2019 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

29 maja 2019 roku uczniowie naszej szkoły (kl. I-IV) wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Bełchatowa. Choć dzień był pochmurny i deszczowy to wszystkim humory dopisywały. Cieszyliśmy się, że zobaczymy jedną z największych atrakcji turystycznych województwa łódzkiego - interaktywną Ekspozycję PGE Giganty Mocy. Uczniowie zwiedzili muzeum w którym doskonale się bawili, między innymi przeżyli podróż wehikułem czasu, dowiedzieli się skąd mamy prąd, wzięli udział w elektrycznych regatach, wcielali się w rolę dyspozytora mocy! Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, ponieważ było ich zbyt wiele. W prosty i dostępny sposób przekazana została uczniom dawka wiedzy i wiele ciekawostek z zakresu nauk przyrodniczych. Z wędrówki po interaktywnym muzeum wszyscy wrócili pełni energii, a może nawet lekko naelektryzowani! W programie wycieczki  był udział uczniów w warsztatach edukacyjnych, i tak kl. I i II wzięła udział w warsztatach pt. "Woltuś Górnikiem". Poszukiwano odpowiedzi na następujące pytania: Czym na co dzień zajmuje się górnik? Co wydobywamy w bełchatowskiej kopalni? Jakie kolory mogą mieć pióra na górniczym czako? Czym jest pyrlik i zelosko? Podczas warsztatów każdy przeszedł pasowanie na górnika i przymierzył górniczy mundur. Na koniec każdy wykonał własne czako i otrzymał pamiątkowy dyplom górniczej drużyny Woltusia.Belchatow 34

                                                                              "O wodzie w przyrodzie" - to drugi temat warsztatów, w których wzięli udział uczniowie klas III i IV. Skąd wzięła się woda w przyrodzie? Co by było gdyby jej zabrakło? Jakie ma stany skupienia i jak krąży w przyrodzie? Na wszystkie te pytania uczniowie znaleźli odpowiedź, ponieważ "zmienili się" w hydrologów, którzy poprzez doświadczenia poznają najważniejsze właściwości wody. Zwieńczeniem warsztatu była praca nad własnym mini-akwarium, które zostało zabrane na pamiątkę do domu. Po kupieniu drobnych upominków, wszyscy szczęśliwi i zadowoleni wrócili do autokaru. Wycieczka była bardzo udana i bezpieczna. Z pewnością odwiedzimy to muzeum jeszcze raz!

Dzień Mamy – 24.05.2019 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

     Dwa dni bez dzwonków, prac domowych, odpytywania, to realizowany metodą projektu program innowacji pedagogicznej „Bezpieczni zawsze i wszędzie – Bezpieczna Rodzina”. Sprawozdanie z tego wydarzenia w naszej szkole już wkrótce. Finałem projektu był koncert Dla Mamy, w wykonaniu wychowanków przedszkola i uczniów klas I-III oraz prezenty w postaci laurek oraz przepysznych, przygotowanych przez uczniów klas V – VIII wypieków (mufinki, murzynek, snickers, gofry, babeczki). W projekcie wzięli udział wszyscy wychowankowie i uczniowie naszej szkoły!

W załączeniu przesyłamy pocztówkę dźwiękową - „Jesteś Mamą”, nagraną w szkolnym studiu multimedialnym przez uczniów klasy II.

Wszystkim Mamusiom, życzymy radości i szczęścia z osiągnięć swoich ukochanych dzieci.

"Kręci ich bezpieczeństwo" - wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - 17.05.2019 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

     Uczniowie BRD 3z niemal 40 szkół ( podstawówek i gimnazjów) z województwa łódzkiego, wzięło udział w zmaganiach XLII Wojewódzkiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zawody odbywały się 17.05.2019 r. ( piątek ) w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim. Trzyosobowe zespoły brały udział w pisemnych testach o ruchu drogowym oraz egzaminie praktycznym. Uczniowie musieli udzielić pierwszej pomocy, wykonać jazdę sprawnościową rowerem oraz na torze w miasteczku ruchu drogowego. W kategorii szkół podstawowych (powyżej 13 roku życia) drużyna z naszej szkoły w składzie:

Weronika Ludwisiak, Mikołaj Dłużyński i Bartłomiej Niewiadomski zajęła XIII miejsce w województwie łódzkim( na 21 szkół w tej kategorii).

                                          Serdecznie gratulujemy: -)

Zajęcia z Nordic Walking – 16.05.2019 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

        W czwartkowe popołudnie słońce po wielu dniach opadów specjalnie dla nas wyjrzało zza chmur i przyglądało się pierwszym zajęciom Nordic Walking, których areną stało się boisko szkolne przy naszej placówce. Nie od dzisiaj Nordic W 3wiemy, że dzieci są przyszłością narodu, dlatego serce instruktora uradowało się, kiedy zobaczył szóstkę "maluszków" pełnych chęci do rozpoczęcia swojej przygody z kijkami. Od razu zabraliśmy się do pracy, dopasowywanie kijów, przymierzanie rękawiczek, porządna rozgrzewka, kilka zabaw ruchowych, trochę teorii żeby wiedzieć skąd?, jak?, dlaczego? i po co? to wszystko. Po serii pytań ze strony małych zawodników rozpoczęliśmy część właściwą zajęć, czyli zapoznanie z techniką nordic walking. Wszyscy słuchali z dużym przejęciem, a w oczach było widać zainteresowanie i zniecierpliwienie, aby jak najszybciej rozpocząć już ten niezwykły spacer. Zdyscyplinowanie uczestników wprawiło w zdumienie instruktora, wszyscy słuchali i wykonywali ćwiczenia ze 100% zaangażowaniem bez chwili odpoczynku. Po zakończonych zajęciach rozstaliśmy się w bardzo dobrych humorach, a rodzice dzieci zadeklarowali, że przyprowadzą swoje pociechy na kolejne zajęcia. Widzimy się w kolejny czwartek o godz. 18.00, jak masz trochę wolnego czasu i chcesz do nas dołączyć to serdecznie Cię zapraszamy.   

Wycieczka do radia w Sieradzu - 13.05.2019 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

    W dniu 13 maja 2019r., grupa licząca 29 uczniów z klas 3-8 udała się z wizytą do Radia Nasze FM. w Sieradzu. Radio 5Celem wycieczki było zapoznanie z pracą dziennikarzy radiowych oraz obejrzenie najważniejszych pomieszczeń znajdujących się w radiu. Na miejscu przywitała nas p. Klaudia Pawlak, która oprowadziła dzieci po pomieszczeniach radiowych. Uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił na antenie radiowej w programie na żywo. Było to niezwykłe wyzwanie, które przyniosło wiele radości ale i wiązało się z niepewnością i tremą. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i z entuzjazmem wychodzili z rozgłośni, rozmawiając o swoich wrażeniach ze zwiedzania. Kto wie, może któryś z naszych uczniów w przyszłości będzie zajmować się pracą dziennikarza radiowego.

Link do relacji z wizyty uczniów Zespołu Szkół w Marzeninie w Naszym Fm.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:0dlFZysuOmQJ:www.nasze.fm/news,31816+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT