Dzień Babci i Dziadka 31.01.2020 r.

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

dzie babci i dziadka 20 1131 stycznia 2020 r. był wyjątkowym dniem w naszej szkole. To właśnie wtedy odbyła się wielka środowiskowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, na którą bardzo licznie przybyli zaproszeni goście. Dyrektor szkoły p. Krzysztof Jaworski powitał gości i złożył im serdeczne życzenia, a następnie przedstawiciele kl. VIII prowadzili uroczystość i bardzo aktywnie w niej uczestniczyli. W części artystycznej zaprezentowały się wszystkie grupy wiekowe ZS w Marzeninie: od najmłodszej grupy przedszkolnej (gr. 3-4-latków), po najstarszych uczniów (kl. VIII).

Zabawa choinkowa

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

31.01.2020r. (piątek) w naszej szkole odbędzie się
ZABAWA CHOINKOWA, na którą zapraszamy wszystkich uczniów.

Czeka na Was pełno atrakcji i dobrej muzyki, a także ciepły posiłek i poczęstunek.

11.00 – 14.00 – Grupy przedszkolne, klasa zerowa, klasy I – III

11.00 – 16.00 – Klasy IV- VIII

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich !!!

Wystawa „Sztuka DC. Świt superbohaterów”

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

wystawa 1

W drugim tygodniu ferii zimowych wybraliśmy się na wycieczkę do Łodzi, a głównym celem naszej wyprawy była wystawa „Sztuka DC. Świt superbohaterów". Budynek EC1 Łódź – Miasto Kultury już z zewnątrz robił na nas ogromne wrażenie, ale to co najlepsze czyli „cream de la cream” czekało na nas za drzwiami, które pamiętały czasy jak wchodzili nimi pracownicy do Hali Maszy dawnej Elektrociepłowni przed rewitalizacją.

"Świąteczna paczka" 2019 r.

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

 swiateczna paczka 6W przedświąteczne, poniedziałkowe przedpołudnie (23 grudnia 2019) kilkuosobowa  grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w akcji charytatywnej „Świąteczna paczka” organizowanej corocznie przez parafialny Caritas i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Ekipa składająca się z duszpasterza i katechety Ks. Adriana Zimnowłockiego, kleryka Adriana Piechola, przedstawicieli  KSM-u oraz uczniów naszej szkoły dotarła do 10 samotnych i chorych osób mieszkających na terenie tutejszej parafii Wniebowzięcia N.M.P. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT