Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

     W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29.04.2021 r., w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, następują zmiany w sposobie realizacji obowiązku szkolnego przez uczniów.

1.  Wychowankowie przedszkola oraz uczniowie klas I-III szkoły podstawowej, uczestniczą w zajęciach stacjonarnych na terenie przedszkola i szkoły.

2.  Uczniowie klas IV-VIII od 17.05.2021 r. do 28.05.2021 r., uczestniczą w zajęciach realizowanych w systemie hybrydowym (naprzemiennie w szkole i zdalnie w domu) według planu:

Akademia z okazji Konstytucji 3 Maja

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Witamy serdecznie

Dnia 3 maja 2021 roku obchodzimy 230 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy 4 i 7, pod kierunkiem p. Moniki Suwald i p. Andrzeja Szymczaka przygotowali krótki program artystyczny poświęcony temu ważnemu wydarzeniu. Zapraszamy do obejrzenia filmu. 

 


230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

 

1 miejsce lament julia 20210415 praca konkursowa

 

Konkurs na plakat upamiętniający 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Celem konkursu było zaprezentowanie wiedzy i talentów plastycznych naszych uczniów poprzez stworzenie plakatu na temat wydarzeń, bohaterów i symboli związanych z uchwaleniem w 1791 r. Konstytucji 3 Maja.

Dnia 26 kwietnia 2021 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs na plakat pt. „230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja”. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV-VIII.

Komisja konkursowa w składzie: Renata Lewińska, Bogusława Bajer i Daniel Łamek oceniła prace uczniów:

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT