Aktywność fizyczna naszych uczniów

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

ak1Trochę wolnego miejsca i dobre chęci - tyle tylko potrzeba, żeby lekcja wychowania fizycznego mogła bez problemu odbyć się w domu. Nasi uczniowie doskonale o tym wiedzą i nie zapominają o codziennej dawce aktywności ruchowej. Podczas umiarkowanego wysiłku fizycznego uwalniana jest do organizmu serotonina (zwana również hormonem szczęścia). Aby czuli się znakomicie wiedzą, że niezbędna jest również zbilansowana dieta zgodna z piramidą żywienia.

 

Informacja Wójta Gminy Sędziejowice do rodziców

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Szanowni Rodzice, Mieszkańcy Gminy Sędziejowice

W minioną środę Rząd zezwolił na podjęcie działalności opiekuńczej w przedszkolach, pozostawiając jednak ostateczne rozstrzygnięcie w tej sprawie samorządom.

Po wstępnych konsultacjach z dyrektorami Zespołów Szkół oraz Dyrektorem Przedszkola i ich rozmowach z rodzicami oraz z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Łasku, stwierdzam jako organ prowadzący, iż nie jest możliwe wznowienie od 06.05.2020 r. funkcjonowania przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Wytyczne przeciwepidemiczne GIS

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 30 kwietnia 2020 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Załączniki:
Pobierz plik (GIS.pdf)GIS.pdf[ ]2106 kB
Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT