Ferie zimowe 2014

Super User włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Około 120 uczniów i wychowanków Zespołu Szkół w Marzeninie spędziło bardzo aktywnie ferie zimowe, biorąc udział w kilkunastu formach zajęć: sportowych (koszykówka, siatkówka, karate, biegi terenowe w ramach programu: „ Biegniemy po zdrowie”), edukacyjnych( zajęcia matematyczne, polonistyczne, artystyczne). Wyjeżdżali do kina Silver Screen w Łodzi( film pt. „ Biegnij, chłopcze- biegnij”) oraz na baseny termalne do Uniejowa. Uczniowie klasy VI w ramach zajęć integracyjnych, wspólnie z wychowawcą klasy przygotowali projekt „ Noc w szkole”. Podzieleni na grupy przygotowali projekcje filmów, zabawy sportowe, konkursy i karaoke. Wspólnie zaplanowali i przygotowali posiłki, przekształcili klasę w „ sypialnię”. Wieczorem na dzieci czekała niespodzianka. Pojawił się „Duch Szkoły”, który ukrył produkty na kolację. Na szczęście zostawił listy- instrukcje, dzięki którym uczniowie odnaleźli kolejne paczki w suchym basenie, na szkolnym boisku oraz na przystanku autobusowym w centrum Marzenina.

Wszystkie zajęcia zorganizowali i prowadzili nauczyciele i wychowawcy  Zespołu Szkół w Marzeninie, współpracując z rodzicami i władzami Gminy Sędziejowice. Koszty transportu do Łodzi i Uniejowa pokryła Gmina Sędziejowice.

Dyrektor szkoły: Krzysztof Jaworski

 

Ferie zimowe 20...
Ferie zimowe 20...
Ferie zimowe 20...
Ferie zimowe 20...
Ferie zimowe 20...
Ferie zimowe 20...
Ferie zimowe 20...
Ferie zimowe 20...
Ferie zimowe 20...
Ferie zimowe 20...
Ferie zimowe 20...
Ferie zimowe 20...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT