Wychowanie fizyczne on-line

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

5

 

Aktywność  fizyczna to kluczowy aspekt zdrowia i dobrego samopoczucia. Pomimo braku możliwości bezpośredniego kontaktu okazuje się, że dla naszych uczniów, zdalne zajęcia wychowania fizycznego są nie tylko odskocznią od komputera i krzesła, ale też świetną rozrywką. Uczniowie angażują się w proponowane im zajęcia, a tym samym  systematycznie dbają o swoje zdrowie, samopoczucie oraz sprawność fizyczną. Zobaczcie sami...

 

 

 

Wychowanie fizy...
Wychowanie fizy...
Wychowanie fizy...
Wychowanie fizy...
Wychowanie fizy...
Wychowanie fizy...
Wychowanie fizy...
Wychowanie fizy...
Wychowanie fizy...
Wychowanie fizy...
Wychowanie fizy...
Wychowanie fizy...
Wychowanie fizy...
Wychowanie fizy...
Wychowanie fizy...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT