Technika klasa 5 i 6

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

t18

 

Uczniowie klasy 5 i 6 wykonują ciekawe prace wytwórcze z techniki, które są im zadawane w ramach zdalnego nauczania. Poznają świat nowoczesnej techniki, w jaki sposób obsługiwać urządzenia techniczne oraz jakie właściwości mają materiały, takie jak papier, drewno, metal czy tworzywa sztuczne i do czego służą różne narzędzia.

Swoją wiedzę poszerzają dzięki różnorodnym ćwiczeniom, poprzez oglądanie filmów edukacyjnych, własnoręcznym wykonywaniu przedmiotów (prac wytwórczych). Rozwijają umiejętność samodzielnego planowania pracy. Zapraszam do obejrzenia wybranych przeze mnie prac technicznych naszych uczniów z klasy 5 i 6.

 

Nauczyciel techniki - Daniel Łamek

 

Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...
Technika klasa ...

 

 

 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT