Zmiany w zasadach bezpieczeństwa

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

men11

 

 

Drodzy Rodzice!

Zgodnie z decyzją Rządu, od 27.03.2021 r. do 09.04.2021 r. ze względu na bezpieczeństwo dzieci, rodziców, wychowawców i pozostałych pracowników, zamknięte zostaną żłobki i przedszkola. Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki w ramach świetlicy szkolnej nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych.

W związku z tym, wychowawcy przedszkola będą dostępni dla wychowanków i rodziców codziennie w trybie pracy na odległość, wykorzystując (telefon, pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ), zgodnie z opracowanym harmonogramem dyżurów, od poniedziałku do piątku, do godz. 13.00. Wychowankowie oddziału 6-latków będą wykorzystywali karty pracy znajdujące się w podręcznikach.Szkolny pedagog i szkolny psycholog, pełnią codzienny dyżur dla uczniów i rodziców.

Zbiory biblioteki szkolnej są dostępne we wtorki i czwartki od godz. 9.00 do 13.00.

Nauczyciele zajęć specjalistycznych przygotowują i przesyłają elektronicznie, dedykowane poszczególnym uczniom i wychowankom materiały edukacyjne i współpracują z rodzicami dzieci w prowadzeniu terapii.

W związku z docierającymi do szkoły informacjami związanymi z trudnościami technicznymi w połączeniach zdalnych, zachęcam Rodziców i Uczniów do skorzystania z oferty kształcenia zdalnego w szkole. Pomożemy każdemu przybyłemu do szkoły uczniowi.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Marzeninie 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT