Pracownicy Zespołu Szkół

Rada Pedagogiczna 2018/2019

Imię i nazwisko

Funkcja

Krzysztof Jaworski

Dyrektor szkoły

Bogusława Bajer

Nauczyciel kształcenia zintegrowanego.

Wychowawca kl.I.

Beata Bednarkiewicz

Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie w kl.IV-VIII.

Nauczyciel matematyki w kl. IV.

Wychowawca świetlicy.

Aleksandra Drzazga Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Beata Jakubczak

Nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Jolanta Staniszewska Nauczyciel informatyki w kl. IV-VIII.

Dorota Jaworska

Nauczyciel kształcenia zintegrowanego.

Wychowawca kl.II.

Logopeda.

Terapeuta.

Koordynator ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Jadwiga Kluczkowska

Nauczyciel kształcenia zintegrowanego.

Wychowawca klasy "0".

Edyta Binder

Nauczyciel j. angielskiego w kl.I-VIII.

Renata Lewińska

Nauczyciel kształcenia zintegrowanego, historii w kl.IV-VIII.

Wychowawca kl.III.

Daniel Łamek

Nauczyciel przyrody w kl. IV i VI, techniki w kl. IV-VI

oraz biologii i geografii w kl. V-VIII.

Wychowawca kl.VI.

Koordynator ds. bezpieczeństwa.

Violetta Czapińska

Nauczyciel religii w kl "0"-III.

Jolanta Siwek

Nauczyciel wychowania przedszkolnego,

Instruktor zajęć tanecznych.

Ks. Mateusz Jaroszyński

Nauczyciel religii w kl. IV- VIII.

Elżbieta Staszczyk

Bibliotekarka

Wychowawca kl. IV.

Nauczyciel fizyki i chemii w kl. VII-VIII

i wychowania fizycznego w kl. III

Monika

Suwald

Nauczyciel matematyki w kl. V-VIII plastyki w kl.IV-VII.

Wychowawca kl.VII.

Koordynator ds. organizacji pracy szkoły

Sławomira Szadkowska

Nauczyciel j. polskiego w kl.IV-VIII.

Wychowawca kl. VIII.

Andrzej Szymczak

Nauczyciel muzyki w kl.IV-VII.

Sławomir Wolniak

Nauczyciel wychowania fizycznego w kl.IV-VIII.

Wychowawca kl. V.

Instruktor zajęć karate.

Robert Stankiewicz Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie w kl. VIII.
Paula Krawczyk Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Anna Kowalczyk Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa w kl. VIII.
Katarzyna Szczecińska

Wychowawca świetlicy.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wanda Kowalczyk Wychowawca świetlicy.
Sylwia Lesiecka

Nauczyciel języka niemieckiego w kl. VII-VIII.

Sławomira Cyran Nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

Paulina

Lubecka-Stawowska

Porady psychologiczne
Marta Smolak-Pałatyńska Porady psychologiczne 

Pracownicy administracji

Marzena Dobrzańska-Rasowska

główny księgowy

Romana Jaśkiewicz

intendent/kasjer

Anna Sobala

referent ds. kadr

Danuta Mielczarek

samodzielny referent

Violetta Polkowska

specjalista bhp

Pracownicy obsługi

Anna Jaśkiewicz

woźna

Bożena Wolniak

sprzątaczka

Grażyna Otocka

kucharka

Malwina Krata pomoc kuchenna

Mariusz Bednarkiewicz

pracownik gospodarczy

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT