Aktywność fizyczna naszych uczniów

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

ak1Trochę wolnego miejsca i dobre chęci - tyle tylko potrzeba, żeby lekcja wychowania fizycznego mogła bez problemu odbyć się w domu. Nasi uczniowie doskonale o tym wiedzą i nie zapominają o codziennej dawce aktywności ruchowej. Podczas umiarkowanego wysiłku fizycznego uwalniana jest do organizmu serotonina (zwana również hormonem szczęścia). Aby czuli się znakomicie wiedzą, że niezbędna jest również zbilansowana dieta zgodna z piramidą żywienia.

 

Aktywność fizyc...
Aktywność fizyc...
Aktywność fizyc...
Aktywność fizyc...
Aktywność fizyc...
Aktywność fizyc...
Aktywność fizyc...
Aktywność fizyc...
Aktywność fizyc...
Aktywność fizyc...
Aktywność fizyc...

 

 

 

 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT