List do Rodziców

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Drodzy Rodzice,

    Za nami 1,5 miesiąca pracy, rozmów, spotkań w nowych dla nas wszystkich okolicznościach. Zdrowie, ostrożność, umiar i optymizm, to jest to, czego nam dzisiaj najbardziej potrzeba. Wiemy już, że czas kształcenia na odległość został wydłużony do 24 maja, zaś termin egzaminu dla uczniów klasy ósmej ustalono od 16 do 18 czerwca. Ten niełatwy dla wszystkich, ale przede wszystkim dla naszych wspólnych podopiecznych czas, przetrwamy i bezpiecznie wrócimy do szkoły.

    Doceniając Wasz wkład w prowadzenie nauki na odległość, bardzo dziękujemy wszystkim Państwu za to wyjątkowe zaangażowanie, zwłaszcza w przypadku wychowanków przedszkola i uczniów klas młodszych. Dziękujemy również za cenne uwagi dotyczące podejmowanych przez nas działań. Wybraliśmy drogę przekazywania wiedzy, ustaliliśmy czas przekazu i jego ilość. Chcemy być coraz lepsi w działaniu na odległość. Chcemy być bliżej Dzieci i Was. Dlatego zasięgamy i będziemy zasięgać Państwa opinii dotyczących funkcjonowania przedszkola i szkoły w nowej rzeczywistości.

    Zdajemy sobie sprawę, że czas izolacji w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, nie sprzyja dobremu samopoczuciu dzieci. Brakuje spotkań „na żywo” z koleżanką i kolegą, z wychowawcą, nauczycielem. Brakuje ruchu, rozmów, żartów, dzwonka na przerwę… . Brakuje szkoły. NASZEJ SZKOŁY. Szkoła to spotkanie, wspólne przebywanie, rozmowa, czucie i poznawanie siebie i innych. Choć trudno to zrobić „na odległość”, postarajmy się uruchomić swoją pomysłowość i wyobraźnię. Dlatego prosimy Rodziców i Uczniów o zdjęcia, filmy, informacje tekstowe, prezentacje, które można przesłać na szkolnego maila – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Pokażcie jak działa Wasza domowa szkoła i przedszkole, które są dzisiaj szkołą i przedszkolem nas wszystkich. Przesłane materiały będą zamieszczane na naszej stronie internetowej - http://zsmarzenin.gminasedziejowice.eu/.

    Bardzo za Wami tęsknimy.

BĄDŹCIE OSTROŻNI I ZDROWI !

 

                   Dyrekcja Zespołu Szkół w Marzeninie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT