Konkurs plastyczny

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

zuzia kl 5Kilkoro uczniów naszej szkoły wzięło udział w plastycznym konkursie internetowym na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. Organizatorem konkursu było Powiatowe Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Uczniowie wysyłali zdjęcia swoich prac wraz z kartą zgłoszeniową na adres mailowy PCKSR. Przysłane prace zostały opublikowane na Facebooku organizatora. Wybór najlepszych prac odbywał się poprzez lajkowanie. Każdy, kto zostawił lajka pod pracą, stawał się jurorem w konkursie.


Konkurs został już rozstrzygnięty. Przyznano I, II i III miejsce oraz wyróżnienie. Uczniowie naszej szkoły wspaniale się spisali. Zebrali sporo lajków. Prace ich są ciekawe, wykonane starannie i będą wspaniałą ozdobą ich domów w okresie Świąt Wielkanocnych. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Konkurs plastyc...
Konkurs plastyc...
Konkurs plastyc...
Konkurs plastyc...
Konkurs plastyc...
Konkurs plastyc...
Konkurs plastyc...

 

 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT