15 rocznica śmierci Jana Pawła II

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

 

20200402 111011

 

 

       Dokładnie 15 lat temu, 2 kwietnia 2005 roku, o godz. 21.37 odszedł Jan Paweł II. W jego ostatnich ziemskich chwilach, papieżowi i przyszłemu świętemu - w myślach i modlitwach towarzyszyli wierni z całego świata. Wyrazem naszej pamięci jako społeczności szkolnej była modlitwa, zapalenie znicza oraz odśpiewanie pieśni "Barka". W czasach kiedy zmagamy się z przeciwnościami losu warto zawierzyć nas i nasze rodziny Bogu przez wstawiennictwo naszego orędownika w niebie Św. Jana Pawła II. Jest to moment, aby zagłębić się w Jego ponadczasowej nauce dotykającej wielu dziedzin naszego życia, abyśmy stawali się lepszymi ludźmi.

 

 

15 rocznica śmi...
15 rocznica śmi...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT