Zdalne nauczanie

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Drodzy rodzice      

       Informujemy, że od dnia dzisiejszego tj. od 16.03.2020 r., rozpoczęliśmy w naszej szkole zdalną (elektroniczną) formę nauczania. Nauczyciele poszczególnych edukacji wykorzystują do tego różne narzędzia internetowe: komunikator w szkolnym e-dzienniku, mailing, facebook oraz zwykły telefon. Bardzo Państwa proszę zwłaszcza o systematyczne sprawdzanie wiadomości na kontach szkolnego e-dziennika z poziomu ucznia i rodzica. Okazuje się, że nie wszyscy uczniowie odebrali dzisiejsze informacje. Ponieważ zmiana sposobu komunikowania się i przekazywania wiedzy jest dla nas wszystkich nowym doświadczeniem, będziemy w najbliższym czasie doskonalić ten proces.

                                                                             Dyrekcja Zespołu Szkół w Marzeninie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT