Drodzy Rodzice

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

    Zgodnie z informacją przekazaną dzisiaj do publicznej wiadomości przez Pana Premiera Mateusza Morawieckiego, od jutra (czwartek) tj. od dnia 12.03.2020 r. do 25.03.2020 r. (środa) zawiesza się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze we wszystkich przedszkolach i szkołach w Polsce. Wyjątkowo w dniach 12.03 – 13.03.2020 r. (czwartek-piątek), szkoły i przedszkola będą organizować zajęcia opiekuńcze dla dzieci, które przybędą do szkoły i przedszkola. W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, bardzo Państwa proszę o stosowanie się do zaleceń, które wszyscy uczniowie otrzymali w ubiegłym tygodniu. Prosimy również o śledzenie ewentualnych komunikatów na stronach szkolnego e-dziennika i stronie internetowej szkoły http://www.zsmarzenin.gminasedziejowice.eu/.

                                                                                                                                  

                                             Dyrektor Zespołu Szkół w Marzeninie

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT