Zabawa choinkowa 31.01.2020 r.

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

Jak co roku w naszej szkole odbyła się choinka szkolna. Podczas, gdy klasy 0-8 bawiły się na sali gimnastycznej, przedszkolaki miały zabawę w swojej sali. Oba te pomieszczenia wyglądały w tamtej chwili bajecznie. Wszędzie powieszone były balony, piękne ozdoby i serpentyny. W obu salach spotkać można było np. księżniczki, motyle i elfy.

Młodsze dzieci i ich rodzice wykazali się wielką kreatywnością co, do przygotowania strojów.

W czasie, gdy przedszkolaki bawiły się z paniami animatorkami, starsi uczniowie grali w różne zabawy tj. ,,gorące krzesła'', czy ,,taniec na gazetach''. Nie obyło się bez tańca w kółeczku, w parach, czy w tzw. pociągu. Jednak tego dnia wszyscy bawili się wspaniale.

 

Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...
Zabawa choinkow...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT