KONCERT ,,FOLKLOR I TRADYCJE – ROZBARK”

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

p1012408W dniu 12 lutego odbył się koncert muzyczny pt. ,,Folklor i tradycje – Rozbark” dla dzieci z przedszkola i uczniów klas 1-3. W trakcie spotkania można było zapoznać się z tradycyjnymi strojami i tańcami z okolic Śląska. Artyści zaprezentowali damski i męski strój bytomski oraz cieszyński, omówili poszczególne części garderoby a następnie zatańczyli tradycyjne tańce ludowe. Uczestnicy koncertu mogli spróbować własnych sił w tańcach i zabawach ludowych.

Najmłodsze dzieci tańczyły w kole przy piosence ,,Szła dzieweczka do laseczka”. Pozostali uczestnicy wzięli udział w zabawie ,,Kowal” i pląsali przy utworze ,,Poszła Karolinka do Gogolina”. Na koniec dzieci podziękowały gromkimi brawami za wspaniały występ artystyczny przybliżający tradycję i kulturę.

Następny koncert odbędzie się za miesiąc i będzie dotyczył muzyki i kultury hiszpańskiej.

 

KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...
KONCERT ,,FOLKL...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT