"Świąteczna paczka" 2019 r.

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

 swiateczna paczka 6W przedświąteczne, poniedziałkowe przedpołudnie (23 grudnia 2019) kilkuosobowa  grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w akcji charytatywnej „Świąteczna paczka” organizowanej corocznie przez parafialny Caritas i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Ekipa składająca się z duszpasterza i katechety Ks. Adriana Zimnowłockiego, kleryka Adriana Piechola, przedstawicieli  KSM-u oraz uczniów naszej szkoły dotarła do 10 samotnych i chorych osób mieszkających na terenie tutejszej parafii Wniebowzięcia N.M.P. 

Paczki trafiły do rąk  adresatów  wraz z serdecznymi życzeniami bożonarodzeniowymi zapisanymi na własnoręcznie wykonanych świątecznych kartkach.   Po powrocie wszyscy uczestnicy usiedli przy wspólnym stole dzieląc  się wrażeniami z przeżytych spotkań. Nic tak nie pokrzepia na duchu jak  uśmiech tych, którym się pomogło, bo przecież  więcej  radości jest w dawaniu niż w braniu.

        Relację  przygotowała  Redakcja Radia  M

 

"Świąteczna pac...
"Świąteczna pac...
"Świąteczna pac...
"Świąteczna pac...
"Świąteczna pac...
"Świąteczna pac...
"Świąteczna pac...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT