Wigilia szkolna i przedstawienie jasełkowe 20.12.2019 r.

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

wigilia 2019 1Tradycją naszej szkoły jest świąteczne spotkanie wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników i rodziców. W tym roku odbyło się ono 20 grudnia, zaraz po przedstawieniu jasełkowym, które przygotowali uczniowie klasy trzeciej. Poprzez teksty czytane, wiersze i wspólne śpiewane kolędy pokazali oni atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Nie obyło się również bez życzeń świątecznych, które wszystkim obecnym w tym dniu złożyli zaproszeni goście i pan dyrektor.

Zaraz po części artystycznej wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do stołu wigilijnego.

 

Wigilia szkolna...
Wigilia szkolna...
Wigilia szkolna...
Wigilia szkolna...
Wigilia szkolna...
Wigilia szkolna...
Wigilia szkolna...
Wigilia szkolna...
Wigilia szkolna...
Wigilia szkolna...
Wigilia szkolna...
Wigilia szkolna...

 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT