• szkola1
 • szkola2
 • studio2
 • boisko1
 • boisko2
 • boisko3
 • gab rozwoju
 • gab ruchowy
 • hala sportowa
 • nagrody
 • pracownia1
 • pracownia2
 • biblioteka
 • pracownia3
 • przedszkole1
 • przedszkole2
 • Budynek Zespołu Szkół w Marzeninie
 • Budynek hali sportowej
 • Radio szkolne w studio nagrań
 • BOISKO SZKOLNE przy Zespole Szkół w Marzeninie
 • PLAC ZABAW NA TERENIE BOISKA SZKOLNEGO
 • BOISKO SZKOLNE Z ODDALI
 • GABINET WCZESNEGO WSPIERANIA ROZWOJU
 • GABINET TERAPII RUCHOWEJ
 • HALA SPORTOWA
 • NAGRODY
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA I
 • PRACOWNIA KOMPUTEROWA - APPLE-MAC
 • BIBLIOTEKA SZKOLNA
 • KORYTARZ SZKOLNY
 • PRZEDSZKOLE KORYTARZ
 • PRZEDSZKOLE WYBRANA SALA

Wycieczka do Bełchatowa 17.12.2019 r.

włącz . Opublikowano w Aktualnosci

wycieczka do belchatowa 1   W dniu 17.12.2019 r. uczestniczyliśmy w wycieczce do Bełchatowa, połączyliśmy dwa wydarzenia: jazdę na łyżwach oraz seans filmowy. Po przybyciu na miejsce wypożyczyliśmy łyżwy, na głowy w ramach bezpieczeństwa włożyliśmy kaski (dziewczyny trochę się krzywiły, bo bały się o swoje fryzury) i ruszyliśmy na taflę lodu. Oczywiście od razu okazało się, że jazda na łyżwach to nie jest taka prosta sprawa, a lód płata figle.
     

       Ktoś powiedział, że jak nie upadniesz to się nie nauczysz, pytanie jest tylko jedno: czy ten lód musi być taki twardy?:-( Z pomocą przyszły do nas małe pingwiny i od razu jazda nasza nabrała pewności i gracji. Bawiliśmy się wspaniale, a po naszych wcześniejszych upadkach zostały tylko małe siniaki. Uwierzcie nam, że godzinka jazdy może bardzo zmęczyć, dlatego udaliśmy się na posiłek a później zasiedliśmy w wygodnych fotelach kina Helios. Planując naszą wycieczkę bardzo ciężko było nam wybrać film (różnica charakterów, płci, temperamentów, itp.), ale doszliśmy do kompromisu, wybór padł na „1800 gramów” i to była bardzo dobra decyzja. Nie będziemy zdradzali fabuły, ponieważ chcemy wszystkich Was zachęcić do obejrzenia tego filmu (poruszy chyba największego twardziela).

                                                                                                                                   Klasa VII

Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...
Wycieczka do Be...

OFERTA SZKOŁY

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT