Debata 25.10.2019r.

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

debata 1Dnia 25 października w centrum Sędziejowic odbyła się I Debata z cyklu "Porozmawiaj o Gminie Sędziejowice przy … kawie". Jak wskazuje sama nazwa, Debata miała na celu poruszenie ważnych kwestii przez zaproszonych gości, samorządy uczniowskie oraz zgromadzonych mieszkańców przy kawie. Naszą szkołę reprezentowała przewodnicząca samorządu szkolnego Martyna Cieślak.

Podczas dyskusji zostały poruszone dwie istotne kwestie, czyli bezpieczeństwo oraz wykorzystanie Parku Centrum w Sędziejowicach. Spotkanie miało również na celu zachęcenie uczestników do przedstawienia własnych opinii i wizji na wdrażanie pewnych pomysłów, czyli: co możemy zmienić, przeprojektować, dodać i wspólnie wykonać. Spotkanie w Parku Centrum to pierwsza inicjatywa z jaką wyszli organizatorzy, jednak ze względu na liczne zaangażowanie zebranych uczestników I Debaty planowane będą kolejne.

 

Debata 25.10.20...
Debata 25.10.20...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT