Spotkanie autorskie z Pawłem Wakułą 13.11.2019 r.

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

spotkanie autorskie 22          W dniu 13 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z Pawłem Wakułą – pisarzem, rysownikiem i ilustratorem. Podczas spotkania gość w interesujący sposób opowiadał uczniom o swojej pracy rysownika i twórczości literackiej. Szczególnie dużo uwagi poświęcił książkom, w których podejmował zagadnienia związane z dziejami Polski. Przekazując swoją wiedzę historyczną w sposób dowcipny zachęcił uczestników do polubienia historii. Uczestniczący w spotkaniu uczniowie klas IV - VIII mogli poznać wiele mało znanych faktów związanych z życiem władców naszego kraju, które autor umieścił w swojej książce „ Jagiełło pod...prysznicem. Opowieści o władcach Polski”.

Swoje opowieści pisarz urozmaicał humorystycznymi rysunkami,które szybko i sprawnie wychodziły spod jego ręki, wzbudzając ogólny entuzjazm wśród dzieci. Nasz Gość chętnie odpowiadał na pytania zadawane przez uczestników spotkania. Wydarzenie zakończyło się „wpisywaniem i wyrysowywaniem” dedykacji do wcześniej zakupionych książek pisarza.

Spotkanie autorskie odbyło się dzięki pomocy Gminnej Biblioteki Publicznej w Sędziejowicach.

 

Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...
Spotkanie autor...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT