Ślubowanie pierwszoklasistów 29.10.2019 r.

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

slubowanie 11   29 października w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów.

Było to bardzo ważne wydarzenie, nie tylko dla najmłodszych uczniów, ale również dla ich rodziców, którzy licznie przybyli na tą uroczystość. Rozpoczęcie nauki w szkole jest wielkim przeżyciem dla dziecka i jego rodziny. Dzieci poznają nowe środowisko, jakim jest szkoła. Muszą sprostać nowym wymaganiom, jakie stawiają przed nimi nauczyciele. Taką życiową wyprawę rozpoczęło 21 pierwszoklasistów naszej szkoły:

Michalina Adamiak, Adrian Baran, Maria Bilant, Maksymilian Buczkowski, Oliwier Buczkowski, Łucja Frątczak, Antoni Janiak, Oskar Jasiniak, Martyna Kozłowska, Jakub Panek, Patrycja Potasiak, Antoni Saleta, Oskar Sokoowski, Weronika Stasiak, Blanka Stępień, Dawid Ulas, Maja Walusińska, Mateusz Wcisły, Kacper Wilgocki, Kalina Wolniak i Oskar Wolniak.

W ślubowaniu wzięli również udział zaproszeni goście. Pierwszoklasiści przygotowali program artystyczny. Mimo stresu związanego z publicznym występem, wszyscy świetnie poradzili sobie z mikrofonem, na co uwagę w swoim przemówieniu zwrócił wójt Dariusz Cieślak. Z przejęciem dzieci recytowały wiersze, głośno i wyraźnie śpiewały piosenki a na samym początku każdy krótko się przedstawił, za co publiczność nagrodziła je gromkimi brawami. Po części artystycznej w niezwykle podniosłej atmosferze pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie dyrektor Krzysztof Jaworski dokonał symbolicznego pasowania na ucznia naszej szkoły. Na zakończenie pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz swój pierwszy dokument - legitymację szkolną. Uczniowie klas starszych oraz wychowankowie przedszkola i klasy zerowej obdarowali uczniów klasy I pięknymi prezentami. Rodzice zaprosili wszystkich gości, uczniów klasy I, Radę Pedagogiczną, Dyrekcję i pracowników szkoły na wspólny poczęstunek. Życzymy pierwszakom dużo radości z codziennej podróży w cudowny świat nauki oraz wielu przyjaciół. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie tej pięknej uroczystości.

Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...
Ślubowanie pier...

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT