Wycieczka rowerowa klasy VII - 24.09.2019 r.

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

      24.09.2019r. uczestniczyliśmy w wycieczce rowerowej do Zduńskiej Woli a miejscem docelowym był zbiornik wodny Kępina. Pogoda nas nie rozpieszczała, było chłodno, mgliście a momentami nawet deszczowo, jednak tak trudne warunki atmosferyczne nie były w stanie zatrzymać naszej zgranej grupy w dotarciu do celu. Podczas postojów spotkaliśmy wielu ciekawych ludzi z koszykami pełnymi grzybów. Jechaliśmy duktami leśnymi oraz bardzo ruchliwymi drogami, dlatego musieliśmy być bardzo czujni, aby nic się nikomu nie stało. Infrastruktura wokół zbiornika wodnego Kępina bardzo nas zachwyciła, a największą atrakcją okazała się górka z której widać było panoramę miasta. Słońce i temperatura tego dnia nie były naszym sprzymierzeńcem dlatego postanowiliśmy udać się do McDonalda, aby trochę się ogrzać i uzupełnić stracone kalorie. Taka wycieczka to super okazja, aby poznać się wzajemnie i zobaczyć nowe ciekawe miejsca.

Uczniowie klasy 7

wycieczka rowerowa 1

 

 

Wycieczka rower...
Wycieczka rower...
Wycieczka rower...
Wycieczka rower...
Wycieczka rower...
Wycieczka rower...
Wycieczka rower...
Wycieczka rower...
Wycieczka rower...
Wycieczka rower...
Wycieczka rower...
Wycieczka rower...
Wycieczka rower...
Wycieczka rower...
Wycieczka rower...
Wycieczka rower...

 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT