Dzień promocji 21.09.2019 r.

Joanna włącz . Opublikowano w Aktualnosci

 

     Piękną tradycją naszej placówki kultywowaną co roku od pięciu lat stało się wydarzenie pod nazwą Dzień Promocji, którego organizatorem jest społeczność szkolna oraz lokalna. W tym roku biegliśmy oraz maszerowaliśmy pod hasłem "Biegniemy dla przyszłości" i takiej treści napis spotkać można było na okazjonalnej koszulce wręczonej każdemu uczestnikowi.

   Wydarzenie składało się z dwóch części, pierwsza to rywalizacja sportowa - biegi na różnych dystansach oraz marsz Nordic Walking w pięknej scenerii lasu w Nieceni. Natomiast na drugą część wszyscy uczestnicy przenieśli się na boisko szkolne im. ks. Andrzeja Susło w okolice sceny widowiskowej, gdzie na uczestników czekał ciepły posiłek i smakołyki po Marzeńsku. Zanim rozpoczęliśmy wspólne biesiadowanie i świętowanie odbyła się dekoracja zwycięzców poszczególnych biegów.

dzien promocji 1

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali pamiątkowe medale, puchary oraz dyplomy. Scena należała do młodzieży naszej szkoły, która swoimi występami wokalnymi pod okiem p. A. Szymczaka ubogacała całe wydarzenie. Rodzice i dzieci mieli okazję wzięcia udziału w wielu konkursach, tańcach integracyjnych oraz grach i zabawach sportowych przygotowanych przez nauczycieli. Nie lada atrakcją i bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty pszczelarskie prowadzone przez państwa Kostrzewów z Kustrzyc, podczas których poznaliśmy proces powstawania miodu. Bardzo cieszymy się z obecności zaproszonych gości i ich czynnego zaangażowania w przebieg tej wspaniałej imprezy w której wzięło udział ok. 200 osób.

Dzień promocji ...
Dzień promocji ...
Dzień promocji ...
Dzień promocji ...
Dzień promocji ...
Dzień promocji ...
Dzień promocji ...
Dzień promocji ...
Dzień promocji ...

 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT